Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dwa profile problem
#1
Witam. Od razu zaznaczę nowy windows 10 nowa instalka kodi 18.5. Na profilu master user mam swoje filmy i seriale córce robię drugi profil z bajkami wybieram opcje przy zakładaniu profilu  zacznij od nowa ustawienia i wtedy język do wyboru jest tylko en a skórki nie da się zmienić opcja get more nie działa. Odinstalowuje kodi i kasuje katalogi nowa instalka tym razem wybieram kopiuj ustawienia a info o mediach od nowa. Niby wszystko działa ale po włączeni kodi mam wybór master user i drugi profil i tego drugiego profilu nie mogę włączyć ale po wejściu na swój w ustawieniach da się przełączyć. Dodatkowo znikają napisy w menu wideo, filmy, seriale itd. Na windows 7 wszystko działało na 10 walczę już trzeci dzień i nie mogę dodać drugiego profilu.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Daj jakieś kropki i przecinki bo nie wiadomo o co chodzi.
Podstawowe pytanie, jaką skórka? Nie wszystkie prawidłowo obsługują profile.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#3
Troszkę poprawiłem post. Skórka to confuence. Posprawdzałem starsze wersje od 17.1 do 17.6 i tam to samo tylko że pojawia się napis że skórka nie obsługuje dwóch profili. co dziwne bo na windows 7 miałem 2 profile w wersji 17 krypton na skórce confluence.
Odpowiedz
#4
Kodi 17 i 18 się wiele różnią więc stąd pewnie problem, że skórka nie obsługuje 2 profili na nowszym Kodi...
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości