Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Magicsee N5 PLUS 4GB/64GB
#31
W swoich rękach miałem ok 30 tv boxów i nigdy nie dało się zrobić update z karty tylko za pomocą kabla usb - usb.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#32
Odpowiedz
#33
Jak widzimy producent MagicSee z uporem maniaka wprowadza kolejne modele:
- N6 PLUS to samo tylko z innym prockiem, bardziej wydajnym,
- N5 MAX (NOWOŚĆ) to samo ale bez miejsca na EX HDD.
Oszustwo trwa.

Mój egz. ma zwalony LOADER i nic mu nie idzie zmienić.
Producent oficjalnie deklaruje brak implementacji systemu OTA dla upgrade. Brak nadal strony www.
Odpowiedz
#34
Co to znaczy zwalony loader?
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#35
Odpowiedz
#36
(21-01-2020, 03:34 PM)mjw napisał(a): Co to znaczy zwalony loader?

Także kiedyś myślałem że mam "Uwalony Loader" Ale wystarczy skrócić kabel usb męski, męski do 15 cm i będzie ok Smile
Problem z prądem zasilaniem.
Odpowiedz
REKLAMA:



#37
Hehe. Też ostatnio ratowałem boxa... Coreelec na wewnętrznej, podczas wgrywania By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. z karty sd mignął prąd i box padł kompletnie. Rozwiązanie - amlogic burning tool, odpalenie wgrywania softu, podłączenie USB, wykrycie boxa i od razu kabel zasilający podłączyłem. Ruszyło i działa.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#38
Kup "tani" chiński TV Box "noname"... wiadomo, że z Androidem Mobile, z "chińskim" znikomym wsparciem, z rzadkimi (o ile w ogóle) z aktualizacjami.
A następnie nazwij to bublem i narzekaj, że nie ma ATV, nie ma wsparcia, nie ma aktualizacji... i narzekaj na sklep, że to sprzedaje (pomimo że doskonale wiadomo co się kupuje).

Czytajcie i sprawdzajcie co kupujecie, to będzie mniej rozczarowań... i serio nie obwiniajcie sklepu, za to że nie wiecie co kupujecie!
Odpowiedz
#39
@Tomek  jakim cudem Ci to chodzi ? By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. Ja walczyłem z tym miesiąc i się poddałem.
Smażyło procka jak w Zimbabue Wink
Odpowiedz
#40
Nie odpaliłem nawet bo padło od razu. A chciałem bo nie mogłem znaleźć oryginalnego softu do boxa. Podczas awarii otworzyłem boxa i po oznaczeniach na płytce doszedłem jako wgrać soft.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości