Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z wtyczką Netflix na Mecool
#1
Czy jest jakaś działająca wtyczka Netflixa na Kodi 18.5 ? Zainstalowałem tę od CastagnaIT ale przy próbie odtworzenia jakiegokolwiek materiału wywala błąd. Pacjent to Mecool M8S Pro+. Ktoś pomoże ?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Musisz uruchomić CoreELEC na tym boxie aby uzyskać Netflix w 720p. Na androidzie nie zadziała.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
Ewentualnie (wiem, wiem, że to nie KodiWink) skorzystaj z wgranej apki w tym boksie. Ja się przynajmniej w ten sposób ratuję, gdy mam "ciśnienie" na oglądanie tej platformy.
Odpowiedz
#4
Po co się męczyć aplikacją tabletową jak odpalasz CE i śmiga aż miło Wink

Podziękowali: muzior
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#5
(14-12-2019, 05:21 PM)mjw napisał(a): Po co się męczyć aplikacją tabletową jak odpalasz CE i śmiga aż miło Wink

Wiem, ale czy będę umiał zrobić to CE ?  Huh

(14-12-2019, 05:09 PM)MarBlo napisał(a): Ewentualnie (wiem, wiem, że to nie KodiWink) skorzystaj z wgranej apki w tym boksie. Ja się przynajmniej w ten sposób ratuję, gdy mam "ciśnienie" na oglądanie tej platformy.

Nie mam już tej oryginalnej apki bo jadę na romie Nexus od Megadenz czy jakoś tak ;Wink Używam na razie apki tabletowej tyle że to upierdliwe, bo pilot nie działa w niej. Sądziłem że wtyczka w Kodi będzie latać a tu kicha :/
Odpowiedz
#6
(14-12-2019, 06:23 PM)muzior napisał(a): Wiem, ale czy będę umiał zrobić to CE ?  

Nie, nie będziesz umiał...zdesperowany samodzielnie odszukasz tutaj na forum, stosowny temat poradnikowy, dotyczący tego zagadnienia...poczytasz, poczytasz i zwątpisz, ewentualne dopytywanie o niuanse też Cię zmęczy [Obrazek: k045.gif]
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Czyli rozumiem że raczej brak szans na stworzenie w przyszłości działającej wtyczki w Kodi do Netflixa ?
Odpowiedz
#8
Wtyczka działa, ale ze względu na ograniczenia jakie stawia sam Netflix lepiej działa na coreelec niż na Androidzie. Chyba że masz certyfikowanego boxa.

Podziękowali: muzior
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#9
(14-12-2019, 09:39 PM)Tomek napisał(a): Wtyczka działa, ale ze względu na ograniczenia jakie stawia sam Netflix lepiej działa na coreelec niż na Androidzie. Chyba że masz certyfikowanego boxa.

Powiedz mi czy Kodi na CE jest takie samo i też ma aktualizacje jak w przypadku androida ? Czy można na nim zainstalować dowolne nakładki typu Cherry, CM itp ?
Odpowiedz
#10
Tak. Można. Coreelec to system linuksowy tylko z kodi. Działa o wiele szybciej niż kodi na Androidzie. Można zainstalować nakładki z polishteam, jego twórcy też używają coreelec (niektórzy).

Podziękowali: muzior
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości