Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mecool m8s pro czy L - 905x czy 912
#1
Witam
Planowałem zakup telewizora z Android TV jednak przeczytałem tutaj na forum, że lepiej kupić tv boxa, ponieważ jest bardziej przyszłościowy niż telewizor z androidem który zaraz nie będzie miał aktualizacji. 
W takim wypadku wybór padł na TCL 43dp640 - co sądzicie o tym telewizorze, czy do 1200 znajdę coś lepszego?
TV Box - jaki obecnie warto kupić do KODI. Zamierzam oglądać filmy i seriale na wtyczkach typu cherry tv i fajnie jakby się dało telewizję ale jeszcze nie wiem jak to działa w kodi?
Po krótkim rozeznaniu decyduje się wstępnie albo na Mecool m8s pro plus który można dostać obecnie za 199 czy wziąć "lepszego" mecool 8 L, obecnie za około 170 złotych na promocji. Który bardziej warto (pewnie wrzucę Libreelec), teoretycznie na papierze mecool m8 L jest lepszy, ma więcej Ramu, więcej pamięci, lepszy procesor. A jak to wygląda w praktyce?
Pozdrawiam
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
S912 procesor to teraz minimum, a już lepiej s905x2. I zamiast LibreELEC to wrzuć CoreELEC.

Podziękowali: kamils007
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
W takim wypadku lepiej wybrać Mecool KM3 ATV 4gb/64gb za 260 zł czy KM9 Pro 4gb/32gb za 220 zł? Będę zamawiał na Aliexpress bo tam najlepsza cena.
Odpowiedz
#4
Nie wiem czy na km3 uruchomisz CE, a na KM9PRO uruchomisz bo sam mam taki.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości