Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Repo z polskimi platformami
#1
Koledzy gdzie znajdę repo z polskimi platformami: Ipla, Player, TVP VOD i innymi pod Coreelec. Szukam też wtyczek z filmami. Generalnie to co jest dostępne w Cherry od PolishTeam. Ktoś coś ?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
(16-12-2019, 05:22 PM)muzior napisał(a): Ktoś coś ?

Jest "awaria" głównej strony kodiwpigulce?  [Obrazek: d030.gif]
Odpowiedz
#3
Na coreelec możesz zainstalować dokładnie to samo co na kodi pod androidem.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#4
(16-12-2019, 05:43 PM)Tomek napisał(a): Na coreelec możesz zainstalować dokładnie to samo co na kodi pod androidem.

Rozumiem, ale do tej pory instalowałem w tym celu Cherry i tam było wszystko. Na Coreelec z uwagi na to że Cherry jest dosyć kobylaste i może mulić wolałbym zainstalować tylko kilka potrzebnych repo by nie przeciążać systemu który mam na karcie. Pomożesz wskazać gdzie znajdę te repozytoria ?
Odpowiedz
#5
(16-12-2019, 06:14 PM)muzior napisał(a):  gdzie znajdę te repozytoria ?

Na stronie głównej kodiwpigulce, na przykład w zakładkach WTYCZKI/PORADNIKI, gdzie po zapoznaniu, samodzielnie wybierzesz do instalacji stosowne, będące w zainteresowaniu "materiały" [Obrazek: r010.gif]

Podziękowali: muzior
Odpowiedz
#6
Instalowałem cherry na android jak i na coreelec. I wierz mi - na coreelec śmiga jak rakieta w porównaniu do andka. Natomiast i tak najlepsze jest ręczne i samodzielne skonfigurowanie.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
(16-12-2019, 08:15 PM)Tomek napisał(a): Instalowałem cherry na android jak i na coreelec. I wierz mi - na coreelec śmiga jak rakieta w porównaniu do andka. Natomiast i tak najlepsze jest ręczne i samodzielne skonfigurowanie.

Jaką wersję Cherry na CE instalowałeś ? Może miałeś CE na pamięci wewnętrznej a nie na karcie ? Właśnie staram się ręcznie to skonfigurować. Na razie znalazłem repo Telewizji Polskiej SD-XBMC (ipla, player itd) ale szukam jeszcze wtyczek z Cherry do filmów. Czy oprócz wtyczki FanFilm jeszcze jest coś godnego polecenia ?
Odpowiedz
#8
Zawsze instaluję najnowsze cherry blue. Działa na pamięci wewnętrznej już od dawna. Zero problemów, teść daje radę.
Co do wtyczek sam musisz zdecydować co chcesz używać. Ja używam Fanfilm, Netflix i CDA, reszta sporadycznie. Do polskiego contentu najlepsze wtyczki ma kolega mbebe. Natomiast wszystko znajdziesz na stronie głównej. Masz tam opisane wszystkie najlepsze wtyczki.

Podziękowali: muzior
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#9
(17-12-2019, 04:43 AM)Tomek napisał(a): Zawsze instaluję najnowsze cherry blue. Działa na pamięci wewnętrznej już od dawna. Zero problemów, teść daje radę.
Co do wtyczek sam musisz zdecydować co chcesz używać. Ja używam Fanfilm, Netflix i CDA, reszta sporadycznie. Do polskiego contentu najlepsze wtyczki ma kolega mbebe. Natomiast wszystko znajdziesz na stronie głównej. Masz tam opisane wszystkie najlepsze wtyczki.

Dzięki! będę więc szukał  Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości