Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Youtube - logowanie tymczasowo wyłączone
#1
Cześć,

mam problem z wtyczką Youtube dla Kodi. Urządzenie to RPi3. Nie mogę połączyć urządzeń przez Google. Żeby wtyczka poprawnie działała należy dwukrotnie ją sparować. Pierwsze parowanie to TV i to przechodzi, natomiast kolejne to parowanie aplikacji Kodi i tutaj pojawia się taki komunikat:


By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Do wczoraj wszystko ładnie działało, a dzisiaj klops.
Efekt jest taki, że nie mam dostępu do YT na Kodi. Macie jakieś pomysły na rozwiązanie problemu? Będę wdzięczny.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
U mnie to samo w CoreELEC więc to raczej problem globalny i pewnie trzeba poczekać na update wtyczki.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
U mnie Libreelec. Ok, zatem czekamy na update wtyczki.
Odpowiedz
#4
Podobnie u mnie w Coreelec. Próbuję od wczoraj i lipa :/ Własnie miałem pisać nowy temat z problemem ale jak widać dotyczy to wszystkich
Odpowiedz
#5
Logowanie za pomocą API ponoć działa: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#6
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Ja na CE mam już od bardzo dawna skonfigurowany własny API key i wszystko śmiga bez problemu.
Folder "Moje Subskrypcje" również jest widoczny i w pełni sprawny Tongue
Sprawdź może w ustawieniach wtyczki czy nie ukryłeś tego folderu.
Odpowiedz
#8
(18-12-2019, 07:17 AM)DenDy napisał(a): Ja na CE mam już od bardzo dawna skonfigurowany własny API key i wszystko śmiga bez problemu.
Folder "Moje Subskrypcje" również jest widoczny i w pełni sprawny Tongue
Sprawdź może w ustawieniach wtyczki czy nie ukryłeś tego folderu.

Musi być coś nie tak, ale to na pewno nie ukrycie folderów, bo te mam dostosowane do swoich potrzeb. Po przejściu całego poradnika w sprawie API dalej mam trzy opcje: Zaloguj, Wyszukaj i Ustawienia. Po wpisaniu trzech kluczy wszystko poszło ok, przeszedłem proces podwójnego logowania, żadnych problemów, a niestety wszystko po staremu. Do swoich list też nie mam dostępu.
Odpowiedz
#9
W takim razie później postaram się sprawdzić to na czystej instalacji CE i innym koncie google.
Zedytuje post i dam znać.
Odpowiedz
#10
Dzięki serdeczne. Ja po południu jeszcze raz to przejdę.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości