Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc w konfiguracji Teleelevidenie
Jeśli transakcja zakończyła się powodzeniem to już powinieneś mieć dodane € do swojego konta teleele i teraz tylko wymienić na wybrany przez siebie pakiet. Co do minimum to chyba było 3,50€ no chyba że coś zmieniło się.

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
REKLAMA:



(07-11-2020, 09:55 PM)zm1c4l napisał(a): Jeśli transakcja zakończyła się powodzeniem to już powinieneś mieć dodane € do swojego konta teleele i teraz tylko wymienić na wybrany przez siebie pakiet. Co do minimum to chyba było 3,50€ no chyba że coś zmieniło się.

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
Chyba coś jest nie tak..salda nie doladowało, a na pp mam taki status dziwny...[Obrazek: ae9b4aa4cd6b722f71ef02cc7ca6d5f4.jpg]

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
(07-11-2020, 10:00 PM)tediszyszon napisał(a): Chyba coś jest nie tak.

teleelevidenie@protonmail.com to nie jest link do płatności paypal, tylko do zwykłego kontaktu [Obrazek: k045.gif]
Odpowiedz
(07-11-2020, 10:22 PM)Łonogrzmot napisał(a):
(07-11-2020, 10:00 PM)tediszyszon napisał(a): Chyba coś jest nie tak.

teleelevidenie@protonmail.com to nie jest link do płatności paypal, tylko do zwykłego kontaktu [Obrazek: k045.gif]
Tak, teraz już wiem...anulowalem to...
I zrobiłem tak, wybrałem tą 1 opcje, free-kassa, podałem mejla, wklepałem dane karty revolut i wysłałem 6 euro...z konta mi pobrało kasę ale saldo mam nadal zero..oraz brak jakiegoś potwierdzenia na mejlu który podałem..trochę lipa, chyba że trzeba czekać długo?
Chociaż kolega wyżej pisał że od ręki powinno być?


Edit:

Widzę na revolut że status transakcji jest oczekiwanie na akceptację .. tak więc pewnie trzeba poczekać.. zasugerowałem się tym co kolega napisał że jest od razu
Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Nie płaciłem kartą revolut więc moje transakcje były natychmiastowe z potwierdzeniem. Z Revolut może to inaczej wyglądać czego o tym nie wiedziałem.
Odpowiedz
(07-11-2020, 10:38 PM)zm1c4l napisał(a): Nie płaciłem kartą revolut więc moje transakcje były natychmiastowe z potwierdzeniem. Z Revolut może to inaczej wyglądać czego o tym nie wiedziałem.
Ok, ok...jasne możesz mieć rację.
Ja konta na stronie free-kassa nie zakładałem, robiłem doładowanie bezpośrednio po kliknięciu 1 opcji i wpisaniu tylko danych karty oraz mejla na wysłanie potwierdzenia.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
REKLAMA:



Pierwszy raz płaciłem - użyłem Free-kassa, obsługuje visa czy mastercard. Przy płatności wystarczy podać dane karty i zapłacić (osobiście użyłem karty revolut, ale ze zwykłą też będzie działać).
Płatność została zaksięgowana na stronie Teleelevdenie po jakimś kwadransie.
Odpowiedz
Jak masz Revolut to mu linkiem płać - zero kombinacji ...
Odpowiedz
Witam,

jest jakieś forum albo jakaś strona z info o tym Teleelevidenie?

Napisałem na telegramie dwa dni temu i nie ma żadnej odpowiedzi, a te linki testowe, które dostałem nie działają.

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

edit
na maila też zero odpowiedzi
Odpowiedz
(09-11-2020, 09:04 PM)fingerr napisał(a): jakaś strona z info o tym Teleelevidenie?

Na tutejszym forum, w kilku tematach masz "sto tysięcy" informacji o tym źródle, na chwilę obecną jest poza wszelką konkurencją, co miało by być dla ciebie jeszcze niejasne?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości