Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc w konfiguracji Teleelevidenie
(15-11-2020, 12:22 PM)Radek napisał(a):
(08-01-2020, 06:22 PM)mjw napisał(a): Tivi Mate na miboxa i zapomnisz o problemach.
Cześć. Mam robić mate Ale strasznie mi przycina kanały. 
Skąd można wziąść linki do kanałów i przepwdnikow

Yerba mate?  Wink
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
REKLAMA:



Tinkerman napisał(a):WItam, czy ktoś podpowie? Lista odtwarzania od teleelevidenie działa mi tylko na Kodi, a na VLC albo Perfect Player nie. W przypadku sharavoz lista działa wszędzie.

Zaloguje się na swoje konto TeleEleVidenie => zakładka => Moje usługi => tam ma adresy list dedykowane na poszczególne aplikacje/urządzenia => sprawdza/testuje...
Odpowiedz
(18-11-2020, 07:14 PM)Łonogrzmot napisał(a):
Tinkerman napisał(a):WItam, czy ktoś podpowie? Lista odtwarzania od teleelevidenie działa mi tylko na Kodi, a na VLC albo Perfect Player nie. W przypadku sharavoz lista działa wszędzie.

Zaloguje się na swoje konto TeleEleVidenie => zakładka => Moje usługi => tam ma adresy list dedykowane na poszczególne aplikacje/urządzenia => sprawdza/testuje...

Sprawdziłem wszystkie adresy i nic  Undecided na żadnym vlc nie startuje
Odpowiedz
(18-11-2020, 08:45 PM)Tinkerman napisał(a): vlc nie startuje

Jeżeli to ma być Windows, nie radzisz sobie z VLC, w sklepie Microsoft Store znajdziesz kilkadziesiąt programów do odtwarzania IPTV...



[Obrazek: b8WYN2Hl.jpg]
Odpowiedz
Zalogowalem sie na teleele i otworzyla sie taka strona.[Obrazek: ult0Pbzl.jpg]

Gdzie i za co i w jaki sposob te 9€ ?
Odpowiedz
Na dole klik w polską flagę. Potem wpłacasz. Jak się pojawi, wybierasz pakiet. Pakiet opłacasz. Działa.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



(20-11-2020, 12:28 PM)Tomek napisał(a): Na dole klik w polską flagę. Potem wpłacasz. Jak się pojawi, wybierasz pakiet. Pakiet opłacasz. Działa.
To znaczy, te 9 € to Haracz by sie najpierw wkupic?
A nastepnie wybieram odpowiedni pakiet, ktory oplacam.
A czy mozna u nich placic via PayPal?
Odpowiedz
Odpowiedz
Nie. Płacisz 9e, a potem opłacasz z tego co masz wpłacone dowolnie wybrany pakiet.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
(20-11-2020, 03:16 PM)Tomek napisał(a): Nie. Płacisz 9e, a potem opłacasz z tego co masz wpłacone dowolnie wybrany pakiet.

Rozumiem, Dzieki Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości