Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc w konfiguracji Teleelevidenie
Cześć, dzisiaj zarejestrowałem się na teleelevidenie i zasiliłem konto. Póki co mam do dyspozycji telewizor Samsung UE50MU6102KXXH. Czy po wykupieniu interesującej mnie listy, którą początkowo będę używać na jakimś programie pod Tizena, np. Smart IPTV lub SS IPTV będę mógł ją przerzucić na Kodi (Mi Boxa będę miał za tydzień), czy będę musiał wykupić nową listę płacąc ponownie? Odtwarzanie będzie na tym samym TV, sieci internetowej itp...
PS. Przy wyborze listy na teleelevidenie ma być zaznaczona opcja Universal [HLS/MPEG-TS]?
Odpowiedz
REKLAMA:



Tak będziesz mógł korzystać z listy na czym i kiedy chcesz. Zasada jest prosta - używaj na jednym urządzeniu jednocześnie.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
(14-03-2021, 09:36 PM)gemaro napisał(a): Cześć, dzisiaj zarejestrowałem się na teleelevidenie i zasiliłem konto. Póki co mam do dyspozycji telewizor Samsung UE50MU6102KXXH. Czy po wykupieniu interesującej mnie listy, którą początkowo będę używać na jakimś programie pod Tizena, np. Smart IPTV lub SS IPTV będę mógł ją przerzucić na Kodi (Mi Boxa będę miał za tydzień), czy będę musiał wykupić nową listę płacąc ponownie? Odtwarzanie będzie na tym samym TV, sieci internetowej itp...
PS. Przy wyborze listy na teleelevidenie ma być zaznaczona opcja Universal [HLS/MPEG-TS]?
Będziesz mógł używać już zakupionej listy.

Universal jak nazwa wskazuje będzie działać w większości przypadków. Niektóre jednak playery potrzebują dedykowane dla siebie linki dlatego poniżej jest ich lista (jeśli używasz któregoś z tej listy takiego linka używasz). Na ogół wystarczy Universal non-Apple...
Odpowiedz
Witam. Mam problem z Tivimate. Czasami wszystko chodzi super a czasami przycina obraz i buforuje. Mam w ustawieniach rozmiar bufora bardzo duzy i swiatlowod 1gb, mibox podpiety kablem do routera wiec logicznie myslac nie ma prawa przycinac. Czytalem gdzies ze to wina aktualizacji Miboxa na Androida 9. Wersja Tivimate, ktora mam to 2.8.0. Co moze byc przyczyna tych problemow?
Odpowiedz
NA 98% wina dostawcy iptv.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
Dostawca to teleelevidenie
Odpowiedz
REKLAMA:



Skonfigurowałem PVR IPTV Simple Client zgodnie z poradnikiem (lista televidenie)
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
a mimo to nie odtwarza programów z archiwum tylko aktualnie nadawany program.
Odpowiedz
Może trzeba poczekać aż się archiwum zrobi? Tak jak w tivimate poczekaj trochę i cofnij się do materiału który już był emitowany w momencie gdy miałeś już zainstalowanego iptv playera.
Odpowiedz
Witam, mam ten sam problem. Nie pokazują się zielone kropki mimo ze zrobione według poradnika. Lista kupiona dzis czy to może być powodem ??

Pytanie do ustawień których nie jestem pewien:
1: Listę z tele wybrałem By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.....
2. String do archiwum: ?utc={utc}&lutc={lutc}
Czy to dobre opcje ?? Bo wiecej tam praktycznie nie ma do wyboru... Sad
Odpowiedz
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości