Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc w konfiguracji Teleelevidenie
Patrzylem za m3u. Dzieki za pomoc. Pomoglo.
Odpowiedz
REKLAMA:



Odpowiedz
Cześc, czy istnieje jakis tutorial jak wgrać listę z televidenie do dekodera z Enigma2?
Odpowiedz
Siema siema. Miał ktoś moze kiedyś sytuację podobna do mojej? Mianowicie na koncie mam 3 playlisty I jedna jest używana za granicą. Za każdą płace odpowiednio 3e, tj 9e miesiecznie. Wczoraj rusek wyłączył dwie z nich ponieważ miesięczna subskrybcja kosztuje 3e a nie 1.5e jak to oznajmił. Był tak przemiły i pomocny że niech się cieszy z dzielącej nas odległości. Mieliście podobny przypadek albo wiecie o co chodzi?


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
Wiele osób się skarży na wykopie, że pousuwał im aktywne listy, że niby oglądali w tym samym czasie.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
(23-11-2021, 07:57 PM)Damnian89 napisał(a): Mieliście podobny przypadek albo wiecie o co chodzi?

Nie

mjw napisał(a):Wiele osób się skarży na wykopie, że pousuwał im aktywne listy, że niby oglądali w tym samym czasie.

Niby?
Dobre [Obrazek: k045.gif]

[Obrazek: azoBbgCl.jpg]
Odpowiedz
REKLAMA:



No i dokładnie tak było też u mnie, do tego ma w głębokim poważaniu co się do niego pisze. Dlaczego po zbanowana jednej listy nie dzialaja dwie? Gdzieś ma bugi ale kontakt z nim jest porażający. No nic, zarobi trzy razy mniej w miesiącu na mojej osobie. Znacie może jakąś alternatywę? Bo szczerze za to chamstwo i burczenie bym go z chęcia kopnął w cztery litery.
Odpowiedz
A czy czasem nie korzystałeś/korzystaliście z jakiegoś edytora online listy żeby poprawić sobie kolejność kanałów, posuwać zbędne?
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
No nie, na dwóch miboxach mam gse iptv i na trzecim smartiptv. Nikt nic nie grzebał i nie kombinował, działało tak dobre pół roku.
Odpowiedz
No i masz winnego:
smartiptv - pobrał twoją listę w tym samym czasie co oglądałeś - stąd podwójne wywołania z różnych IP - bądź też twoja lista gdzieś krąży już w sieci - nie ma pewności czy tam nie było jakiegoś włamu, czy ktoś nie dostał się do twojego konta
Jak dla mnie zasada z listami jest prosta - jest tylko twoja - wrzucanie jej gdziekolwiek w sieć - czy to do edycji listy kanałów, czy też do siptv to jej udostępnienie na inne serwery - nie wiesz co się z nią dzieje, nie wiesz kto z niej korzysta.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości