Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc w konfiguracji Teleelevidenie
#21
Tu chodzi o wersję 5 Prezes Smile By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#22
Witam wszytkich !

Jestem nowy nie dawno zacząłem korzystać ze Smart iptv lista kanałów od Teleelevidenie wszystko szło ładnie do pewnego momentu od jakiegoś czasu mam opuźniony dzwięk tzn. jak włącze kanał wszystko idzie ok ale gdy jest przerwa w filmie na reklame i po reklamie jest lekka ścinka na 1 sec i od tego momentu dzwięk jest opuźniony nie wiem co robić ustawianie czasu buforowania w aplikacji nic nie daje internet to światłowód korzystam z aplikacji telewizora Samsung Smart IPTV co moze być nie tak Panowie ? Czy to jest wina nadawcy, też tak macie ? czy problem leży po mojej stronie ?

P.S dodam że liste ściągłem o takiej nazwie: teleelevidenie-stbXXXX-ss_iptv_player-hls_legacy
I nie wiem czy tutaj nie popełniłem błędu
Odpowiedz
#23
(07-01-2020, 06:19 PM)Koderz napisał(a): dodam że liste ściągłem o takiej nazwie: teleelevidenie-stbXXXX-ss_iptv_player-hls_legacy
I nie wiem czy tutaj nie popełniłem błędu

W swojej daleko idącej "naiwności", zakładam iż do chwili obecnej "bez przeszkód" sprawdziłeś inne dostępne listy, na przykład :

[Obrazek: strzala-ruchomy-obrazek-0509.gif] [Obrazek: 8396861ffb1a4fb2.jpg]

Koderz napisał(a):Czy to jest wina nadawcy, też tak macie ? czy problem leży po mojej stronie ?

Absolutnie nie, dźwięk, obraz super, bez uwag [Obrazek: k040.gif]


Trzeba przyznać, iż "idą do przodu " z rozwojem usług [Obrazek: e020.gif]

[Obrazek: 208d9552f6033566.jpg]
Odpowiedz
#24
(08-01-2020, 10:22 AM)Łonogrzmot napisał(a):
(07-01-2020, 06:19 PM)Koderz napisał(a): dodam że liste ściągłem o takiej nazwie: teleelevidenie-stbXXXX-ss_iptv_player-hls_legacy
I nie wiem czy tutaj nie popełniłem błędu

W swojej daleko idącej "naiwności", zakładam iż do chwili obecnej "bez przeszkód" sprawdziłeś inne dostępne listy, na przykład :

[Obrazek: strzala-ruchomy-obrazek-0509.gif] [Obrazek: 8396861ffb1a4fb2.jpg]

Koderz napisał(a):Czy to jest wina nadawcy, też tak macie ? czy problem leży po mojej stronie ?

Absolutnie nie, dźwięk, obraz super, bez uwag [Obrazek: k040.gif]


Trzeba przyznać, iż "idą do przodu " z rozwojem usług [Obrazek: e020.gif]

[Obrazek: 208d9552f6033566.jpg]

Dzięki za odpowiedz otóż wczoraj sprawdziłem inne dostępne listy w chwili obecnej oglądam na liście: "Online autodetect" niestety cały czas to samo Undecided
natomiast gdy próbuje dodać liste: Samsung SmartTV & Internet@TV (nStreamLmod widget .json) w  my.siptv.app otrzymuje komunikat: 1 URL added! Restart the App.  Oczywiście restartuje aplikacje po restarcie cały czas "ładuje liste" (Loading channel list) i tak do usranej śmierci  Co robić ?
Odpowiedz
#25
(08-01-2020, 02:55 PM)Koderz napisał(a): korzystam z aplikacji telewizora Samsung Smart IPTV
Co robić ?

Zmienić aplikację?! [Obrazek: a015.gif]
Odpowiedz
#26
(08-01-2020, 04:14 PM)Łonogrzmot napisał(a):
(08-01-2020, 02:55 PM)Koderz napisał(a): korzystam z aplikacji telewizora Samsung Smart IPTV
Co robić ?

Zmienić aplikację?! [Obrazek: a015.gif]
Co byś polecił ?
Odpowiedz
REKLAMA:



#27
(08-01-2020, 04:19 PM)Koderz napisał(a): Co byś polecił ?

Nie wiem, nie znam się, co można ewentualnie zainstalować/lub nie, na bliżej nieokreślonym TV Samsung [Obrazek: k045.gif]
Odpowiedz
#28
Jest to Samsung 5 generacja na tizenie mam również mi boxa s HD 4K
Odpowiedz
#29
Tivi Mate na miboxa i zapomnisz o problemach.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#30
(08-01-2020, 06:22 PM)mjw napisał(a): Tivi Mate na miboxa i zapomnisz o problemach.

No chyba jednak nie ponieważ zainstalowałem na miboxa tivimate wpisałem playliste od teleelevidenie zakładka "Online autodetect" (czy taka ma być?) no i tak:
1.niema EPG trzeba dodać ale jak ? myślałem że automatycznie będzie jak w przypadku SIPTV
2. Jakosć obrazu straszna 25 FPS na twarzach widać jak by kwadraciki obraz idzie płynnie niema również opuznienia w dzwięku to chyba jedyny plus nad SIPTV

Moje pytanie Panowie czy da sie poprawic jakosć obrazu oraz jak dodac to  nieszczęsne EPG ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości