Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc w konfiguracji Teleelevidenie
#1
Witam, mam problem z wgraniem programów z listy Teleelevidenie, wykonywałem wszystko według poradnika dotyczącego pierwszej konfiguracji iptv i nie wczytują mi się żadne kanały. Korzystam z nakładki CherryTv, urządzenie x96 max. Tam ze strony jest kilkanaście linków do wyboru, który jest pod android czy to nie ma znaczenia?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Wybierasz listę non apple devices auto detect. Po konfiguracji simple client robisz restart Kodi i musi działać.
Jak chcesz działające archiwum to za darmo działa w coreelec albo odpłatnie na androidzie w tivimate lub smartiptv.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Wystarczy że będę postępował według tego poradnika czy muszę koniecznie instalować tą apkę tivimate o której napisał sky02? W skrócie nie zależy mi na nagrywaniu odcinków tylko samym oglądaniu tv z listu m3u którą kupiłem z teleelevidenie. Zrobiłem wszystko zgodnie z tym poradnikiem, w ścieżce źródła wpisałem By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. tutaj numer klienta i ten kod autoryzujący dalej i kanały się nie wczytują. Instalowałem na czystym Kodi teraz bez żadnych nakładek itp
Odpowiedz
#4
Odpowiedz
#5
(19-12-2019, 08:19 AM)Łonogrzmot napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Zrobiłem wszystko zgodnie z tym poradnikiem, w ścieżce źródła wpisałem By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. tutaj numer klienta i ten kod autoryzujący dalej i kanały się nie wczytują. 

Jeżeli faktycznie, wszystkie dane są na pewno poprawnie wprowadzone, lista+EPG, to musi działać!

Gdzieś tutaj na forum, już taki "problem" się przewijał, podobno pomogła zmiana ustawień bufora...

Spróbuj również innych aplikacji/wtyczek do IPTV, jest ich pewnie sporo do wyboru [Obrazek: r010.gif]
Przez Smart itpv się odpala i są wszystkie kanały, na Kodi niestety będę musiał popróbować tak jak mówisz.
Odpowiedz
#6
Użyj Yatse na telefonie do sterowania Kodi na boxie i nim możesz wkleić listę w ustawieniach z poradnika.
Lub przez przeglądarkę ip twojego boxa:8080 tylko wcześniej włącz w ustawieniach -> usługi -> sterowanie możliwość sterowania zewnętrznymi aplikacjami

Jak już wgrasz listę to zrób restart Kodi.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
(19-12-2019, 08:36 AM)matysek101 napisał(a): Przez Smart itpv się odpala i są wszystkie kanały

To już "pół sukcesu", grunt że jednak działa...miłego korzystania [Obrazek: a020.gif]
Odpowiedz
#8
Dołączę się do tematu, mam listę od Teleelevidenie, apka to iptv simple palyer I mi często przycina. Białą listę nawet ustawiłem na 1280x720p i dalej przycina. Najgorzej, że nie wiem czy to tak jest, przeważnie wieczorami tnie wszystko czy może spróbować innej aplikacji? Mam internet mobilny od Tmobile, prędkość bodajże do 20mbit. Nie mam gdzie sprawdzić na necie na kablu więc pytam czy u was też tak jest wieczorami?
Box to KM9pro na coreelec.

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#9
To słaba ta prędkość...
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#10
No właśnie tego się obawiałem, nie wiem czy nie zainwestuje w jakiś tuner sat i pobawię się w cccam.
Właśnie zrobiłem speed test w CE i pokazało 5mbit download.

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości