Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc w konfiguracji Teleelevidenie
#41
(13-01-2020, 05:53 PM)Łonogrzmot napisał(a):
(13-01-2020, 05:22 PM)Koderz napisał(a): teraz nie pisze 25 FPS a 50 FPS

Przy jakich kanałach Ci tak pisze? [Obrazek: a030.gif]

Na wszystkich które sprawdziłem ok.50 kanałów nawet SD póki co jest wszystko ok

(13-01-2020, 06:32 PM)mjw napisał(a): Aktualizacja mogła pomóc bo chyba w nowej wersji dodali auto frame rate.

Zapomniałem sprawdzić jaką miałem wcześniej wersję bo dałem odrazu aktualizuj display mode ustawione domyślnie na 1080p60hz
Odpowiedz
REKLAMA:



#42
@mjw  Bądź uprzejmy, sprawdzić ile tobie "pisze" FPS przy kanałach HD w teleelevidenie?

Dziękuję [Obrazek: e030.gif]
Odpowiedz
#43
Wszystkie HD, FHD i 4k maja u mnie 50fps. Kanały w SD 25fps.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#44
U mnie w SD i w HD i w FHD mam 50 FPS. Zresztą nigdy nie widziałem by kiedykolwiek pisało 25 jeśli mowa o teleevidenie.

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#45
Hmmmm, będąc teraz w "gościach", sprawdziłem przykładowo na TV Philips 8303, z Android TV...aplikacja TiviMate, lista wiadoma, kanały HD/FHD wszystkie 25 FPS, kanały 4K 50 FPS, kanał NASA TV UHD 60 FPS, czyli tak nie końca jest z tym wszechobecnym 50 FPS, "mimo wszystko" jakość obrazu na każdym kanale oczywiście super...
Odpowiedz
#46
U mnie 2 różne listy, 2 różne telewizory, Mi Box 4K i NVIDIA Shield w obu przypadkach 50 Hz jest (co nie zmienia faktu że to nie ma żadnego znaczenia czy to 25 czy 50 Hz)
Odpowiedz
REKLAMA:



#47
U mnie w SD przeskakuje po niecałej sekundzie z 25 do 50fps.

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#48
Na wypasionym OLED, z Android TV 9, na kanałach SD/HD/FHD stale pokazuje na "Info panel" 25 FPS, a jakość obrazu wgniata w podłogę, ale mniejsza z tym [Obrazek: e020.gif]
Odpowiedz
#49
posiadam tv tcl z androidem 9 i wraz z aplikacja tivimate premium wczytuje liste Online autodetect: , lub SS-IPTV Player: programy sie wczytuja, ale gdy chce oglądać ciągle buforuje, ktoś wie czego to wina?
Odpowiedz
#50
Internetu. Połącz Tv lanem. Albo poszukaj wolnego kanału wi-fi bez zakłóceń, przejdź na 5gh. No chyba że masz naprawdę słaby internet to wtedy już nic nie pomoże.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości