Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc w konfiguracji Teleelevidenie
Witam.
Wiecie moze czy Polskie kanały działają w UK? Wykupiłem pakiet, podałem adres MAC, a na stronce teleEleVidenie dostałem tylko URL address który wyglada jak adres strony startowej. W Telewizorze w aplikacji smart IPTV próbują sie załadować jakies listy, ale nie ładują się.

Na stronie By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. podałem adres MAC i link ze stronki teleEleVidenie.

Pewnie coś robię zle :/
Odpowiedz
REKLAMA:



Działają w UK. Czy ten MAC podałeś tele przy zakupie?
Odpowiedz
@STomasz wykupiłeś dostęp dla urządzeń MAG. A nie listę m3u... teraz masz 2 opcje. Albo napisać do nich o zmianę bo się pomyliłeś albo skonfigurować np tivi mate premium jako stalker portal client podajac ten adres strony, który dostałeś i MAC, który im podałeś.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
Witam
czy można wykupic na jednym koncie drugą polską liste? bo wiem ze nie można jednoczesnie ogladac na 2 urzadzeniach ale jakbym chciał miec np na 2 telewizorach jednoczesnie tą samą liste to musze załozyc drugie konto i tam kupic czy moge kupic drugą liste PL z jednego konta? jak jest taka opcja to prosze o informacje jak to zrobic, z góry dziekuje
Odpowiedz
(01-12-2020, 06:47 PM)Rafał napisał(a): czy można wykupic na jednym koncie drugą polską liste?

[Obrazek: r010.gif]



[Obrazek: NsjDwfSl.jpg]
Odpowiedz
dzieki kolego, sorry ale jestem poczatkujacym uzytkownikiem Smile a jesli tak zamowie to rozumiem ze wtedy ta druga lista sie pojawi w zakladce my service tak? mozesz zrobic screena jak to wyglada u ciebie ta zakladka? ile mozna miec takich list na jednym koncie? i jak wyglada sprawa z waznoscią list? np powiedzmy ze druga liste wykupie np na 3 miesiace a pozniej przez jakis czas nie bede korzystał np poł roku, to mozna tak zrobic? albo ta liste usunąć?nie bedzie jakiegos bana pozniej albo cos? a jak sie nie bedzie korzystac z zadnej listy po upływie waznosci to konto bedzie aktywne cały czas czy trzeba miec zasilone jakąs konkretną kwotą zeby konto było cały czas aktywne?
Odpowiedz
REKLAMA:



Będzie w zakładce my services, możesz mieć 5 list, sam ich nie usuniesz - a mi nie odpowiadał jak chciałem żeby mi jedną usunął aż w końcu po kilku miesiącach usunął wszystkie nieaktywne

Podziękowali: Rafał
Odpowiedz
(01-12-2020, 07:31 PM)Rafał napisał(a): wtedy ta druga lista sie pojawi w zakladce my service tak?

Zmień sobie na stronie język na polski...

Rafał napisał(a):mozesz zrobic screena jak to wyglada u ciebie ta zakladka?


[Obrazek: AD1IiNcl.jpg]



Rafał napisał(a):ile?
jak?
tak zrobic?
albo cos?
cały czas aktywne?

Nie bój żaby...
  [Obrazek: g077.gif]
Po prostu korzystaj, stałe saldo 3€ na wszelki...

Podziękowali: Rafał
Odpowiedz
dziekuje za informacje, czyli jak mam juz wykupioną liste i mimo tego ze jest ona wazna jescze miesiac czy wiecej lepiej nie zostawiac zerowego salda tak?
Odpowiedz
(02-12-2020, 04:14 PM)Rafał napisał(a): jest ona wazna jescze miesiac czy wiecej lepiej nie zostawiac zerowego salda tak?

Nie [Obrazek: k050.gif]

Rafał napisał(a):jak sie nie bedzie korzystac z zadnej listy po upływie waznosci
miec zasilone
konto bedzie aktywne
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości