Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CyberFlix - filmy i seriale (stream)
#1
Podsyłam Wam kolejną fajną apkę, którą używam teraz zamiast MorphTV. Aplikacja na TV i telefon. Sama wyszukuje streamy na zagranicznych stronach i automatycznie pobiera napisy do filmów i seriali. Jest możliwość logowania do konta Real-Debrid i Trakt.tv.

Download: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. / By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

[Obrazek: cyberflix-tv-on-firestick-22.jpg]
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
A czy jest coś z pobieraniem źródeł z LEKTOREM - chodzi o apki?
Odpowiedz
#3
(19-12-2019, 04:48 PM)Cacper napisał(a): A czy jest coś z pobieraniem źródeł z LEKTOREM - chodzi o apki?

Na dzień dzisiejszy przegrzebałem chyba wszystkie apki na AndroidTV. Na żadnej nie znalazłem niestety polskich źródeł. Jak coś znajdę to na pewno tu wrzucę.
Odpowiedz
#4
Po zainstalowaniu tyczki u mnie wyświetlają się tylko zwiastuny. Jak odpalić pełny film ?
Odpowiedz
#5
(22-12-2019, 03:07 PM)muzior napisał(a): Po zainstalowaniu tyczki u mnie wyświetlają się tylko zwiastuny. Jak odpalić pełny film ?

Nie przy każdej pozycji, nie przy każdej, na przykład serial "Wiedźmin" działa [Obrazek: s025.gif]

muzior napisał(a):Jak odpalić

W pierwszej kolejności "odpalić" logowanie do Real-Debrid, Trakt.tv, aby uzyskać "wiarygodny " dostęp do źródeł [Obrazek: k045.gif]

Podziękowali: muzior
Odpowiedz
#6
Dzięki, pobawię się Wink
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
No faktycznie miałeś rację. Po ponownym uruchomieniu wtyczki pojawił się górny pasek a na nim ikonka PLAY. Zaraz po zainstalowaniu tego paska nie było
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości