Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
m-TVGuide problem z EPG
Odpowiedz
REKLAMA:



Odpowiedz
Wlaśnie sprawdziłem i działa wszystko Kodi-18


By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
Piszesz o błędnym linku epg. Dostałeś linki. 
Oczywiście że działa. Tak jak zawsze. Nic się nie zmieniło tak z wtyczki dedykowanej jak i z m-tvguide.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

A skoro ci nie działa, to opisz dokładniej problem jeżeli oczekujesz pomocy. Nie działa to mówi mi po prostu...... Jakie kodi ??? Jaka wersja wtyczki???? dedykowana wtyczka ze strony golda nie dziala na kodi 18. na pewno działa wtyczka z mods-kodi m-tvguide. Nie wiemy co tam masz niestety. To że nie działa to niestety za mało.
Odpowiedz
Odpowiedz
Posprawdzaj parę epg. Nawet dwa możesz sobie dodać. feenk mial fajne ikony duże , no ale niestety ostatnio sypie sie jak choinka po trzech królach.
Odpowiedz
REKLAMA:



Czy ktoś z użytkowników goldvod.tv może napisać coś więcej na ten temat ?

Byłem na stronie tego gold(a) tv , ale tam nie ma za wiele informacji , nawet nie ma jakie , za ile i na ile te pakiety maja .

Jak ten gold,tv w ogóle się sprawuje ? 

jest dużo kanałów ? 
nie wiem , jakość ? bo wszystkie w HD ,
 pakiety po taniości ?

Jak gold wypada w porównaniu do np. z wizja.tv , Tam jest sporo kanałów , wiadomo , że d...y nie urywa , ale w sumie działa to to cały czas , da się oglądać i niektóre lecą w HD cały czas , albo prawie cały czas  Big Grin
Odpowiedz
Cenowo w bitclick konto w goldvod wygląda tak:
30 dni - ≈ 29,99 zł
60 dni - ≈ 44,99 zł
90 dni - ≈ 69,99 zł
180 dni - ≈ 129,99 zł
W większości kanały są nadawane w SD jak i w HD czyli 360p/720p na jeden kanał, natomiast o ich działaniu powiem tyle że streaming bywa często niestabilny zwłaszcza gdy jest spora ilość oglądających i mają sporadyczne awarie hostingowe.
W wizji cenowo wygląda podobnie kupno przez kody wex usd lub litecoin streamy mają w jakości 480p i doświadczają mniej awarii a serwery mają dosyć mocne więc nie zrywa połączenia.
Odpowiedz
A nie lepiej kupić listę od Monika 25zł polski pakiet + vod + Tv Catch Up w jej dedykowanym dodatku do kodi + 10zł za kazdy dodatkowy tv minimum to chyba 720p max 1080 i coś słyszałem ze 4k ma dodać lub dodała
Odpowiedz
Witam,
Czy ktoś zna zasady działania i opłat na stronie By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. ? Zadałem kilka pytań administratorowi, ale niestety nie otrzymałem info na temat ich oferty, a mianowicie: czy dostęp „Premium” to tylko dostęp do plików EPG i jednocześnie czas działania wtyczki, np 40 dni wtyczka będzie działała i koniec czy działa dalej a nie ma dostępu do downloadu? Może ktoś mi odpowie?
Zachowanie administratora jest jakieś dziwne i po zadaniu tego pytania zawiesił mi konto wyrzuca „Konto zostało anonimizowane, prawdopodobnie z powodu bezczynnośc” i nie mam z nim kontaktu bo nie mogę się zalogować… O tyle dziwne, że konto założyłem wczoraj i chciałem przystąpić do programu po uzyskaniu informacji na temat ich usługi, a tu taki ZONG ? W dodatku bez logowania nie ma z nimi kontaktu…
Słyszę, że pojawia się tu ktoś od nich na zwiady to może się zreflektują i odblokują... Taką głupiznę trenować to porażka !!!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości