Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
m-TVGuide problem z EPG
U nich takie zachowanie to jest norma. Kupić możesz od nich tylko EPG, sama wtyczka (jeszcze) jest darmowa i możesz z niej korzystać z innymi darmowymi EPG. Różnicy nie odczujesz w porównaniu do EPG od mods-kodi. Kodiwpigulce udostępnia za darmo swoje epg ale jest ich dużo więcej w czeluściach internetu Smile

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
REKLAMA:



(04-07-2018, 02:11 PM)GalAnonim napisał(a): U nich takie zachowanie to jest norma. Kupić możesz od nich tylko EPG, sama wtyczka (jeszcze) jest darmowa i możesz z niej korzystać z innymi darmowymi EPG. Różnicy nie odczujesz w porównaniu do EPG od mods-kodi. Kodiwpigulce udostępnia za darmo swoje epg ale jest ich dużo więcej w czeluściach internetu Smile

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

To wykupując u nich ten abonament, bo tak trzeba to nazwać nie otrzymuje list m3u? Sick
Odpowiedz
Tak, z tego co wiem oferują oni tylko EPG
Odpowiedz
Znowu jakieś zmiany? bo nie działa vod dla wszystkich
Odpowiedz
witam
zainstalowałem tą zmodyfikowana wtyczkę na laptopie i na swoim samsungu note 4
i tak
na laptopie działa elegancko natomiast na telefonie podany adres do epg nie chce zaskoczyć
czy to jakiś błąd czy coś dodatkowo trzeba zmieniać na kodi w androidzie ?
Odpowiedz
Zmodyfikowana wersja mtvguide? Aktualizujcie z repo mods-kodi a będzie wszystkie epg wczytywac.

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
REKLAMA:



Odpowiedz
Waszym rozwiązaniem jest czerwony baner. Pierwszy jaki widzicie wchodząc na forum: DARMOWE EPG :https://epg.ovh/pl.xml
Odpowiedz
Nie.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.



Jest znacząca różnica i nie chodzi o loga kanałów.
Odpowiedz
Thumbs Up 
(12-07-2018, 11:57 PM)sky02 napisał(a): Waszym rozwiązaniem jest czerwony baner. Pierwszy jaki widzicie wchodząc na forum: DARMOWE EPG :https://epg.ovh/pl.xml

Dzieki bardzo sky - smiga jak talala!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości