Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
m-TVGuide problem z EPG
Witam. Mieszkam w UK od kilku lat. Generalnie to po przeprowadzce do Londynu zainstalowałem sobie antenę sat + mój tuner na e2 i miałem wsio jak w Polsce. Niestety albo i stety przeprowadziliśmy się na większe mieszkanie gdzie nie mogę zainstalować sat więc pozostała mi tv przez neta. Mam smart tv lg + nvidia shield na których to zainstalowałem kilka miesięcy temu apkę smart iptv. I tak zacząłem testować tv po iptv. Net mam od sky. Niestety max jaki obecnie w mojej lokalizacji mogę mieć to 20Mbps ale do netflixa, yt , kodi i iptv starcza. Testowałem trochę tego w ostatnim czasie i tak średnio zadowolony jestem ponieważ lubi czasem buforować . Do tego zdarza się od czasu do czasu , szczególnie gdy jest Liga mistrzów czy gra liga angielska stream (iptv) jest blokowane przez sky i nie działa. Obejściem na to jest vpn. Do testu wykupiłem pakiet w nordvpn na miesiąc i było ok ale to wiązało się z dodatkowymi kosztami gdzie vpn tylko mi się przydawał gdy iptv było blokowane. Inaczej wyłączałem bo netflix nie chciał działać bo wykrywało vpn. Ja jeszcze bez netflixa się obejdę bo wsio mam w Kodi ale moja druga połowa już ciężko . Więc testuję dalej i szukam tej najbardziej "idealnej" oferty iptv . Cenowo to średnio mnie wyniosło 10 funtów / mc. Pozdrawiam
Odpowiedz
REKLAMA:



Co do VPNa moge zaproponować opcje wyboru aplikacji w ktorych vpn ma dzialac a w ktorych nie nie wiem czy nord to umozliwia ale purevpn napewno poza tym pure ma najwiecej serwerow na swiecie i na RD multum serwerow odblokowanych i wiele innych opcji polecam tam sprobowac nie powinienes zalowac a i zona nie bedzie nazekac
Odpowiedz
Dzięki za info. Obadam tego purevpn. Fajnie by było gdyby szło wykluczyć netflixa i był by lux Smile
Odpowiedz
Czy jest taka możliwość, żeby pokazywało tylko kanały sportowe?
Odpowiedz
Dostępny jest generator dostepu do epg.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Wystarczy podać unikalne dane (login i hasło albo po prostu ciąg znaków) wygenerować adres i podać ten adres w ustawieniach wtyczki.
Od tego momentu będzie można zmienić dostawcę epg bez konieczności wychodzenia w ustawienia wtyczki ( oczywiście używając wcześniej podanych danych)
Odpowiedz
Wkleiłem ten adres do EPG: Wpisz adres EPG i wkleiłem ten adres to teraz w programie ładuje mi się GoldVODTV, tylko nie ma opisów programów, a w kliencie nadal mam WP Pilot. "Brak połączenia z serwisem", gdy włączam jakiś kanał.
Odpowiedz
REKLAMA:



działa wam wp pilot ?
Odpowiedz
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
Bardziej chodziło mi o programy które można oglądać poprzez WP pilot w m tv guide
Mimo że jestem zalogowany kanały nie działają.
Odpowiedz
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości