Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
m-TVGuide problem z EPG
Witam,

M-tvguid epg + goldvod premium. Wszystko ładnie się laduje, liska kanałów, łączy się z serwerem goldvod ale jak wybieram kanał to go nie odtwarza. Dodam że na aplikacji goldvod wszystko działa.

Jakieś pomysły ?
Odpowiedz
REKLAMA:



(13-07-2019, 01:15 PM)11081985 napisał(a): Witam,

M-tvguid epg + goldvod premium.

Jakieś pomysły ?

Autorzy na swoim forum piszą, iż w następnej wersji będzie stosowna poprawka, a aktualnie trzeba jakieś pliki podmienić, aby odtwarzanie goldvod.tv poprawnie działało  [Obrazek: n075.gif]
Odpowiedz
(13-07-2019, 01:15 PM)11081985 napisał(a): Witam,

M-tvguid epg + goldvod premium. Wszystko ładnie się laduje, liska kanałów, łączy się z serwerem goldvod ale jak wybieram kanał to go nie odtwarza. 

Po ostatniej aktualizacji m-TVGuide do wersji 8.1.2, sytuacja wróciła do normy [Obrazek: r010.gif]
Odpowiedz
Czy coś się pozmieniało że tu By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. nie ma ani polsatu ani tvn ?
Odpowiedz
Oba te kanały są w EPG: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
Moze trzeba dodac do mapy m-TVGuide, podaj nazwe kanalow z epg to je dodam.
mods-kodi.pl
Odpowiedz
REKLAMA:



Sorki, że odkopuję.

Ma ktoś może "zip" z wersją 7.6.0 wtyczki mtv guide?

Wersje 8.+ strasznie mnie irytują wymuszaniem zmiany czcionek i zmiany skórek (w ogóle kto na to wpadł, żeby to skórki i czcionki całej aplikacji się dostosowywały do wtyczki... grrrr) żeby w ogóle działało - w wyniku czego czasem nie mam paska wyszukiwania, czcionki w całym kodi robią się "małe".
Namajstrowali, nakombinowali już za dużo... klasyczna wersja była zdecydowanie bardziej "user friendly".
Mam co prawda wersję 7.5.1, ale w tej wersji nie ma jeszcze numeracji kanałów.

Byłbym wdzięczny jakby ktoś zipkiem podarował.
Odpowiedz
Teraz to i wersja 8 + nie wiadomo czy będzie działać bo te tępe pały z mods-kodi wypuścili już wersję 9 , ale będzie poprawnie działać tylko jeśli zapłacisz kase za to co jest za darmo , bo ...

mods-kodi.pl/info      "Wszystkie pliki EPG są dostępne dla użytkowników z grupy Premium Member."
Odpowiedz
(26-06-2020, 02:08 PM)Mun_dek napisał(a): nie wiadomo czy będzie działać
ale będzie poprawnie działać tylko jeśli zapłacisz 

"Wszystkie pliki EPG są dostępne dla użytkowników z grupy Premium Member."

Co Ty bredzisz, myląc pojęcia [Obrazek: g070.gif]

Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś gratis używał "swojego" EPG, z zewnętrznego, jedynego słusznego źródła, jakim jest kodiwpigulce [Obrazek: a0654.gif]
Odpowiedz
hmmmm ???

no właśnie dokładnie to robię , z jedynie słusznego źródła i tak dalej tam ....   By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
ale
tak mi się stało na moim box-sie , ze poszła jakaś aktualizacja do wersji 9 i wywaliło mi komunika , że tylko linki z mods-kodi będą działać , a wszystki inne niby , że to pirackie nie , ...

a u ciebie działa wszystko dobrze , a ty masz wersje 9 mTVguide  ??
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości