Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
m-TVGuide problem z EPG
#41
Na dole kliknij "Pobierz za darmo" i odczekaj 59 sekund. Przepisz captcha i ściągaj Tongue
Odpowiedz
REKLAMA:



#42
Robię wszystko tak jak w instrukcji i wyskakuje mi komunikat "nieudana instalacja dodatku z pliku zip".
Odpowiedz
#43
Witam. Mógłby mi ktoś pomóc? Jak na androidzie zainstalować m tv guide?
Odpowiedz
#44
(25-05-2018, 07:04 PM)kajmanus napisał(a): Robię wszystko tak jak w instrukcji i wyskakuje mi komunikat "nieudana instalacja dodatku z pliku zip".

W KODI wejdź w USTAWIENIA/SYSTEM/DODATKi i sprawdź czy masz dodatkowo zaznaczona opcje instaluj z "Nieznane źródła" lub pobierz plik ponownie i spróbuj jeszcze raz.
Odpowiedz
#45
(25-05-2018, 08:53 PM)specialboy napisał(a):
(25-05-2018, 07:04 PM)kajmanus napisał(a): Robię wszystko tak jak w instrukcji i wyskakuje mi komunikat "nieudana instalacja dodatku z pliku zip".

W KODI wejdź w USTAWIENIA/SYSTEM/DODATKi i sprawdź czy masz dodatkowo zaznaczona opcje instaluj z "Nieznane źródła" lub pobierz plik ponownie i spróbuj jeszcze raz.

Poszło....plik był uwalony. Dzięki za pomoc!
Jest jakiś sposób aby uruchomić takie kanały jak TNT albo Cinemax?
U mnie one nie działają....jak i np większość muzycznych.
Odpowiedz
#46
Witam Wszystkich ,

Ja też używam tej aplikacji m-TvGuide teraz to już versja 7 według "mods-ów" , którą można za darmo pobrać i zainstalować z tego całego mods-kodi , a którego autorem mods-kodi nie jest , jedynie go udostępnia za darmo bo na takiej licencji jest ta aplikacja uaktualnia i modyfikuje  ją  (tzn.grzebie w niej i wychodzą problemy) .

Doczytałem tu również i o tym biznesmenie z IamEPG   iamepg.com   , co na ludzkiej niewiedzy biznes prowadzi  , ha ha ha 


No troche ludzi już wyśmiałem  Big Grin  , że tego używają , pokazałem im inne sposoby , opcje , może przestali płacić , rachunki cwaniakowi .

Po tej ostatniej aktualizacji , mi też znikły loga programów , ale żródło epg mogę zmienić i kiedy wpisuje trzy różne to opisy programów się nakładają , tak że nie jesteśmy jeszcze zmuszeni na kupowanie konta premium w mods-kodi .

Jeśli ktoś potrzebuje tu podaje kilka różnych źródeł epg .

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

trzeba sprawdzić , bo czasami działają wszystkie , a czasami połowa z nich .

Ale właściwie to chciałem tu zapytać , czy ten mod m-TVguide  z poprawionymi logami programów od kolegi  "specialboy" , działa u kogoś poprawnie , stabilnie ?

A swoją drogą to kolega jest/był "szwejem" Dodgy , że do ludzi "miśki" mówi ?
Odpowiedz
REKLAMA:



#47
(23-05-2018, 10:45 PM)specialboy napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


I teraz co najważniejsze:

  1. Zainstalować owy plik poprzez opcję "Zainstaluj z pliku *.zip"
  2. Po instalacji zaleca się wyłączenie auto-update (opcja na stronie Informacje wtyczki, nie dotyczy opcji globalnych)
  3. Jeśli posiadałeś(aś) poprzednią wersję wtyczki należy w jej opcjach usunąć pliki bazy (tj. naciśnięcie guziorów: "Usuń przypisane streamy", "Wyczyść bazę" i "Usuń plik bazy z dysku" (możliwe też że trzeba skorzystać dla kompatybilności z opcji "Usuń wszystkie skórki")
  4. Nadanie dla swoich upodobań adres do ścieżki xml dla opcji EPG (domyślnie ustawiłem: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. ).
  5. Wszelkie pojawiające się komunikaty po uruchomieniu wtyczki zachęcające np. do jej aktualizacji itp. - lekceważyć...
Jak na razie ujemną stroną tej wersji jest fakt iż działa tylko pierwsza skórka "Default" w której zmieniłem tło na nieco ciemniejsze aby przy oglądaniu w nocy ekran nie raził. Ale jak zdobędę nieco wolnego czasu wrzucę możliwość wyboru znanych nam skórek.  (akt. niektóre skórki są już aktywne)


Miłego korzystania. Dobry punkt reputacji  mile widziany  :P
Jak co pisać tu na forum

Dzięki wielkie działa świetnie. Uratowałeś życie :D
Odpowiedz
#48
Odpowiedz
#49
Działa, sprawdziłem i z tego co zauważyłem to najlepiej współpracuje z epg feenk.
Odpowiedz
#50
Wsio działa!!!
Pytanie z innej beczki
Ma ktoś skrypty do m-tvguide 6.6.7 lub nowszych wersia 7.2.8 mi ni podchodzi
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości