Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
m-TVGuide problem z EPG
#31
Już nic nie działa podejrzewam że się skończyło.
Odpowiedz
REKLAMA:



#32
U nie problem polega na tym, że codziennie rano znika program, a zostają same loga i nazwy kanałów. wyczyszczenie bazy pomaga... na dobę.
Odpowiedz
#33
Lightbulb 
Macie zmodyfikowaną wersję tego EPG które wyświetla ponownie listę, opisy programów epg, loga i nie wymaga tego ich PREMIUM ;/

Link do pliku m-TVguide 7.2.8 REV1:  By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. (By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.)


I teraz co najważniejsze:

  1. Zainstalować owy plik poprzez opcję "Zainstaluj z pliku *.zip"
  2. Po instalacji zaleca się wyłączenie auto-update (opcja na stronie Informacje wtyczki, nie dotyczy opcji globalnych)
  3. Jeśli posiadałeś(aś) poprzednią wersję wtyczki należy w jej opcjach usunąć pliki bazy (tj. naciśnięcie guziorów: "Usuń przypisane streamy", "Wyczyść bazę EPG" i "Usuń plik bazy z dysku" (możliwe też że trzeba skorzystać dla kompatybilności z opcji "Usuń wszystkie pobrane skórki")
  4. Nadanie dla swoich upodobań adres do ścieżki xml dla opcji EPG
    SPROSTOWANIE: listę darmowych i sprawnych adresów do plików *.xml, w których będzie zamieszczona informacja epg możecie znaleźć m.in. pod adresem: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. LUB po prostu użyć "forumowej" listy epg spod adresu: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Jak na razie ujemną stroną tej wersji jest fakt iż działa tylko pierwsza skórka "Default" w której zmieniłem tło na nieco ciemniejsze aby przy oglądaniu w nocy ekran nie raził. Ale jak zdobędę nieco wolnego czasu wrzucę możliwość wyboru znanych nam skórek.  (akt. niektóre skórki są już aktywne)


Miłego korzystania. Dobry punkt reputacji  mile widziany  Tongue
Jak co pisać tu na forum lub PW

Podziękowali: kash18, P4tryk, mir_utg, kopernik1983, lukaszgdynia, mati133, Shyr, mjw, greg_120, Angua
Odpowiedz
#34
Działa Smile
Odpowiedz
#35
Działa pięknie :-)
Wielkie podziękowania!

>>Po instalacji zaleca się wyłączenie auto-update
Rozumiem że to jest opcja globalna (systemowa) dla wszystkich wtyczek?
Odpowiedz
#36
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Sprawdźcie jak tutaj działa - to fork podobny do tego od kodi-mods - ale powinien działać
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#37


Podziękowali: zboina
Odpowiedz
#38
Cytat:Opcja dotyczy tylko samej wtyczki, nie globalnych ustawień odnośnie auto-update (przeczytaj poprzedni mój post bo nieco go troszeczkę zaktualizowałem o nowe informacje)

OK. Wszystko jasne!
I super to nowe ciemne tło - zupełnie inaczej (profesjonalniej :-) to wygląda!

Mam jeszcze pytanie bo na PC wszystko ładnie działa ale na Raspberry Pi (KODI na LibreEleec) z tą samą wtyczką obraz nie jest płynny - tak jakby był odtwarzany w 20 kl/s... Przez standardową wtyczkę PVR IPTV Simple wszystko działa pięknie... Gdzie może tkwić problem?
Odpowiedz
#39
(23-05-2018, 10:45 PM)specialboy napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


I teraz co najważniejsze:

  1. Zainstalować owy plik poprzez opcję "Zainstaluj z pliku *.zip"
  2. Po instalacji zaleca się wyłączenie auto-update (opcja na stronie Informacje wtyczki, nie dotyczy opcji globalnych)
  3. Jeśli posiadałeś(aś) poprzednią wersję wtyczki należy w jej opcjach usunąć pliki bazy (tj. naciśnięcie guziorów: "Usuń przypisane streamy", "Wyczyść bazę" i "Usuń plik bazy z dysku" (możliwe też że trzeba skorzystać dla kompatybilności z opcji "Usuń wszystkie skórki")
  4. Nadanie dla swoich upodobań adres do ścieżki xml dla opcji EPG (np.: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. ).
  5. Wszelkie pojawiające się komunikaty po uruchomieniu wtyczki zachęcające np. do jej aktualizacji itp. - lekceważyć...
Jak na razie ujemną stroną tej wersji jest fakt iż działa tylko pierwsza skórka "Default" w której zmieniłem tło na nieco ciemniejsze aby przy oglądaniu w nocy ekran nie raził. Ale jak zdobędę nieco wolnego czasu wrzucę możliwość wyboru znanych nam skórek.


Miłego korzystania. Dobry punkt reputacji  mile widziany  Tongue
Jak co pisać tu na forum

Dziala wam ten download? Ja nie mam opcji pobierz tylko zebym wykupil jakis abonament?

Podziękowali: ruler_fly, quentin122
Odpowiedz
#40


Podziękowali: sky02
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości