Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
m-TVGuide problem z EPG
Dziękuję bardzo za ten wątek bardzo mi pomógł. Po instalacji REV1 od  specialboy mogłem użyć nowego epg bez tego cholernego komunikatu o premium. Jedyne co bym zmienił to w normalnej wersji program pogrupował mi kanały tak że TVP 1 TVP2 itd były na pierwszej stronie podobnie jak w klasycznej tv natomiast teraz mam totalnie alfabetycznie. Czy może ktoś mi podpowiedzieć jak to pogrupować pogrupowac inaczej niżalfabetycznie ? Pozdrawiam
Odpowiedz
REKLAMA:



U kogo można zakupić konto do goldvod w przystepnej cenie ?
Odpowiedz
Taniej nie kupisz poza tym możliwość kupna chyba tylko w serwisie goldvod.
Odpowiedz
Witam wszystkich zgromadzonych.
Czy możecie mi podać ustawienia pliku konfiguracyjnego dla webgrab plus? Chodzi mi tu o to skąd pobieracie dane dla aw3s0me.xlx.pl lub epg.ovh. 
Np.Nplus, interia, polsat, wp.pl czy może jakieś inne źródła które nie są wymienione na webgrabplus.com
Odpowiedz
(02-09-2018, 01:05 PM)chwasu napisał(a): Dziękuję bardzo za ten wątek bardzo mi pomógł. Po instalacji REV1 od  specialboy mogłem użyć nowego epg bez tego cholernego komunikatu o premium. Jedyne co bym zmienił to w normalnej wersji program pogrupował mi kanały tak że TVP 1 TVP2 itd były na pierwszej stronie podobnie jak w klasycznej tv natomiast teraz mam totalnie alfabetycznie. Czy może ktoś mi podpowiedzieć jak to pogrupować pogrupowac inaczej niżalfabetycznie ? Pozdrawiam

Witaj.
Więc we wtyczce ustawienia /Baza / Usuń przypisane streamy / następnie Wyczyść bazę / Usuń pliki z dysku.
Po uruchomieniu wtyczka poprosi Cię o restart. Oczywiście robisz to z naszym wpisanym EPG i w ten sposób będziesz miał wstępnie posegregowane kanały 1 2 na początku itd.
Pozdrawiam
Odpowiedz
Odpowiedz
REKLAMA:



Czy ktoś generuje EPG z Interii? 
Wszystkie linki które generowały EPG z Interii przestały działać. 
Program z Interii najbardziej mi odpowiadał.
Odpowiedz
Witam
Mam pytanie, czy w v8.0 M TG idzie jakoś zmienić listę kanałów i poukładać je tematycznie ?
A jeśli nie to czy jest jakiś zamiennik w którym da się to zrobić?
Odpowiedz
Jest możliwość poukładania kanałów wg. swoich preferencji aczkolwiek przy dużej liczbie kanałów to jest czasochłonne, lepiej będzie załadować EPG które jest już uporządkowane a ustawienia mtvguide potem wyeksportować tak by samo segregowało listę pod każde inne EPG.
Odpowiedz
Witaj. Na początek wstaw nasze epg By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. potem.  Wyczyść we wtyczce w zakładce baza Przypisane strumienia ,bazę ,usuń pliki bazy z dysku i ok. Wtyczka poprosi Cie o restart i po tym Na liście będziesz miał 1 2 tvp pierwsze. Pozdrawiam.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości