Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pilot MX3 Pro+ czy wart uwagi ?
#21
(28-12-2019, 06:47 AM)jachu76 napisał(a): Witam, czy w takim razie macie może sprawdzony model z której aukcji kupić takiego pilota ?

Szukaj po aukcjach na allegro. Jest tego trochę, tylko trzeba czytać opis i dla pewności zapytać sprzedającego. Ja kupiłem swój lekko używany z olx wiedząc że ma tylko kilka przycisków programowanych. Dopiero później doczytałem że są też wersje z pełnym programowaniem. Tak czy inaczej warto było Wink
Odpowiedz
REKLAMA:



#22
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

I jak dobrze pamiętam to jedynie klawisz od wyłączenia i włączenia myszki się nie programuje.
Odpowiedz
#23
Mam podobny MeLE F10 Deluxe, niestety pomarańczowe oznaczenia na klawiaturze qwerty wytarły się i jest problem z wpisaniem znaku specjalnego.
Odpowiedz
#24
Panowie może warto napisać do sprzedawcy By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. by poprawił opis pilota. Cała akcja wyszła z tego że byłem przekonany że cały czas mowa jest o identycznym pilocie od tego samego sprzedawcy.
Moja aukcja : By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. z opisem MX3 PRO+  A tak naprawdę Tikigogo TK3 w pudełku od mx3 pro+.
A to link z pierwszego postu startującego temat : By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.  Więc ten sam przedmiot i sprzedawca Smile
Jeszcze te nazewnictwo "mx3 pro+" okazało się że nie ma tak naprawdę czegoś takiego. Jest pro bez +.
Więc warto przekonać OMNA by otworzył jednego pilota w partii i sprawdził co tak naprawdę sprzedaje i podesłać mu linka z prawdziwym opisem : By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Na pewno rozjaśni nam to sytuację, a jemu napędzi sprzedaż. Pozdrawiam Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości