Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CONVENANT - instalacja
#1
Witam, 

próbuję od 2 dni zainstalować Convenant (1.1.27) na Android TV w tv Sony, niestety cały czas mi się to nie udaje.

Wyskakuje błąd "Nieudane instalowanie zależnego dodatku"

Przejrzałem logi ale nic w nich nie ma konkretnego.

Czy ma ktoś pomysł jak go zainstalować aby się udało ?? Może oddzielnie każdy z dodatków ?? Pamiętam że była taka opcja w Exodusie.


Serdecznie proszę o pomoc i z góry dziękuję.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Z jakiego źródła instalujesz?

Dodaj Aresa: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Następnie zainstaluj z pliku zip
Potem zainstaluj z repozytorium Ares i tam repozytorium dodatków i wybierasz Collosus Repository
Cofasz się do zainstaluj z repozytorium i tam wchodzisz do collosuss Repository, następnie Covenant

5!
Odpowiedz
#3
Jesli Ares, to jest szybsza droga.
Wejdź w zakładke Addons (3 u góry)
Wybierz Covenant i zainstaluj
Odpowiedz
#4
(02-11-2017, 12:31 PM)ddarek65 napisał(a): Jesli Ares, to jest szybsza droga.
Wejdź w zakładke Addons (3 u góry)
Wybierz Covenant i zainstaluj

Dokładnie tak robię, umiem instalować dodatki.

Na PC idzie mi bez problemu - natomiast nie chce się zainstalować na TV - i na tym polega problem.
Odpowiedz
#5
Oglądając twój pierwszy post to przyszło mi na myśl , że może uzywasz buildu. Miałem takie złośliwe coś jak miałem build.
Jedyną drogą jaką znalazłem to zaoranie całego KODI i instalowanie od nowa wszystkiego

Zdradź chociaz jaki model Sony (ponoć ma znaczenie)
Odpowiedz
#6
(02-11-2017, 01:45 PM)ddarek65 napisał(a): Oglądając twój pierwszy post to przyszło mi na myśl , że może uzywasz buildu. Miałem takie złośliwe coś jak miałem build.
Jedyną drogą jaką znalazłem to zaoranie całego KODI i instalowanie od nowa wszystkiego

Zdradź chociaz jaki model Sony (ponoć ma znaczenie)


KD-65X8505C



Kodi jest praktycznie czysty więc nie sądzę żeby było to problemem.

Podobna historia jest z Exodusem - 4.1.02 i 03 wywala błąd "Nieudane instalowanie zależnego dodatku" ale 3.1.22 już działa.


PS. jako pierwszy komunikat wyskakuje mi "Convenant module | Nieudana instalacja"
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
mialem podobny problem z instalacja covenant.
Mozesz pobrac zipy z wtyczka bezposrednio z By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. a jezeli masz wtyczke repo zainstalowana to aktualizacje potem beda sie sciagac.
Odpowiedz
#8
@xiang zobacz w logach jakiego zależnego dodatku brakuje i go doinstaluj ręcznie.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości