Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wspólna biblioteka metadanych dla kilku urządzeń
#11
No właśnie nie są. Film dodany na urządzeniu A jest widoczny na B, ale nie działa. I odwrotnie. Problemem jest właśnie ścieżka, która w bazie dalej wskazuje lokalny zasób na urządzeniu A. Spróbuję źródła zrobić jako zasoby sieciowe (wskazując na lokalne IP), wtedy nie powinno być problemu bo w bazie będzie zapisana lokalizacja zdalna a nie lokalna. Chociaż wciąż się zastanawiam czy nie prościej będzie ogarnąć to traktem
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
Odpowiedz
#13
Ok. Wrzuciłem całą bibliotekę w lokalizację sieciową, porobiłem nowe źródła - wskazując smb://
Działa idealnie na wszystkich urządzeniach.
Problem z okładkami był zupełnie inny Smile
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#14
Odpowiedz
#15
Odpowiedz
#16
(06-01-2020, 12:26 AM)NetCraft napisał(a): Dziękuję, poczytam, ale nie wiem czy się zdecyduję, bo zapłakałbym się gdybym przy tej okazji stracił moje zbiory.

Najprościej to bawić się już na nowym boxie, na którym będziesz mógł uruchomić CoreELEC z karty albo pendrive...
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
(07-01-2020, 09:07 PM)jerzyk17 napisał(a): Najprościej to bawić się już na nowym boxie, na którym będziesz mógł uruchomić CoreELEC z karty albo pendrive...
To nie problem, gdybym schrzanił coś na boxie. Robię co jakiś czas backup Kodi więc dużo nie tracę. Nawet ostatnio z niewiadomych przyczyn program przestał mi się uruchamiać, trochę próbowałem kombinować, ale stwierdziłem, że szybciej będzie przeinstalować, więc usunąłem i zainstalowałem od nowa i wgrałem dane z backupu. To jednak szybciej niż przeinstalowanie Windowsa. (chyba, że też ma się backup).

Problemem jest obawa, że stracę zasoby z dysku sieciowego.

Przy okazji, lada dzień chcę wypróbować CoreELEC z karty pamięci. Zastanawiam się czy Kodi na tej karcie będzie automatem pobierze dane multimediów pamięci urządzenia, czy trzeba będzie odtwarzać je z backupu i co z tymi danymi jeżeli uruchomię boxa bez karty?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości