Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wspólna biblioteka metadanych dla kilku urządzeń
No właśnie nie są. Film dodany na urządzeniu A jest widoczny na B, ale nie działa. I odwrotnie. Problemem jest właśnie ścieżka, która w bazie dalej wskazuje lokalny zasób na urządzeniu A. Spróbuję źródła zrobić jako zasoby sieciowe (wskazując na lokalne IP), wtedy nie powinno być problemu bo w bazie będzie zapisana lokalizacja zdalna a nie lokalna. Chociaż wciąż się zastanawiam czy nie prościej będzie ogarnąć to traktem
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Savio TV Box Gold + Coreelec 9.2 =  Angel
Odpowiedz
REKLAMA:

(01-05-2020, 03:32 PM)Tomek napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
Ok. Wrzuciłem całą bibliotekę w lokalizację sieciową, porobiłem nowe źródła - wskazując smb://
Działa idealnie na wszystkich urządzeniach.
Problem z okładkami był zupełnie inny Smile
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Savio TV Box Gold + Coreelec 9.2 =  Angel
Odpowiedz
(01-04-2020, 01:14 AM)NetCraft napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
(01-05-2020, 09:19 PM)jerzyk17 napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Dziękuję, poczytam, ale nie wiem czy się zdecyduję, bo zapłakałbym się gdybym przy tej okazji stracił moje zbiory. Nigdy nic nie robiłem na Linuksie oprócz uruchomienia go z płytki bootowalnej, żeby zobaczyć czy ładnie wygląda. Chociaż nie, raz udało mi się takim Linuxem z płytki uratować dane z poprzedniego dysku sieciowego, który uległ awarii, a Windows go nie widział w żaden sposób.
Odpowiedz
(01-06-2020, 12:26 AM)NetCraft napisał(a): Dziękuję, poczytam, ale nie wiem czy się zdecyduję, bo zapłakałbym się gdybym przy tej okazji stracił moje zbiory.

Najprościej to bawić się już na nowym boxie, na którym będziesz mógł uruchomić CoreELEC z karty albo pendrive...
Odpowiedz
REKLAMA:

(01-07-2020, 09:07 PM)jerzyk17 napisał(a): Najprościej to bawić się już na nowym boxie, na którym będziesz mógł uruchomić CoreELEC z karty albo pendrive...
To nie problem, gdybym schrzanił coś na boxie. Robię co jakiś czas backup Kodi więc dużo nie tracę. Nawet ostatnio z niewiadomych przyczyn program przestał mi się uruchamiać, trochę próbowałem kombinować, ale stwierdziłem, że szybciej będzie przeinstalować, więc usunąłem i zainstalowałem od nowa i wgrałem dane z backupu. To jednak szybciej niż przeinstalowanie Windowsa. (chyba, że też ma się backup).

Problemem jest obawa, że stracę zasoby z dysku sieciowego.

Przy okazji, lada dzień chcę wypróbować CoreELEC z karty pamięci. Zastanawiam się czy Kodi na tej karcie będzie automatem pobierze dane multimediów pamięci urządzenia, czy trzeba będzie odtwarzać je z backupu i co z tymi danymi jeżeli uruchomię boxa bez karty?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości