Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
YouTube - generowanie własnego klucza API
#51
Dlatego ja już od bardzo dawna lecę na wersjach beta Tongue
Aktualizacje do oficjalnego repo czasem wchodzą zbyt wolno. Będę musiał w końcu zaktualizować poradnik i przy okazji dodać info o repo z wersjami beta.
Odpowiedz
REKLAMA:



#52
(15-12-2020, 08:33 PM)DenDy napisał(a): Dlatego ja już od bardzo dawna lecę na wersjach beta Tongue
Aktualizacje do oficjalnego repo czasem wchodzą zbyt wolno. Będę musiał w końcu zaktualizować poradnik i przy okazji dodać info o repo z wersjami beta.
Przydał by się taki poradnik. Gubię się w tych betach. Jest ten matrix i kilka od 1 do 3 wersji. Są też te unofficial. Co jest najlepiej zainstalować?
Ten link co dałeś zip zajmuje 95kb, a inne po około 500kb. To jest jakiś dodatek/nakładka i trzeba normalne oficjalne YT mieć zainstalowane?
Odpowiedz
#53
Jest podział na:
Stabilne
Wersja "Official" - czyli ta, która znajduje się w oficjalnym repo kodi.
Wersja" Unofficial" - osobna wersja znajdująca się w repo twórcy wtyczki.
Link do repo: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Wersja "Unofficial" zawiera funkcje których nie ma w wersji "Official":
Cytat:Additional viewtypes (WideList, Wall, InfoWall, etc.)
Override view (Settings - Advanced - Enable setup-wizard)


Testowe
Wersja "Official" - testowa wersja wtyczki, która pojawi się w oficjalnym repo kodi
Link do repo: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Wersja" Unofficial" - testowa wersja wtyczki, która pojawi się w repo twórcy
Link do repo: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Wersje Matrix są pod kodi 19, wiec jeśli używasz 18.x to sobie tym głowy nie zawracaj Tongue

(15-12-2020, 08:37 PM)azizi napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Lista repozytoriów: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#54
Dziękuję za super objaśnienia. Nie połapał bym się w tym, ale widzę, że ma to sens.

Używam między innymi kodi 18.9 więc matrix na tą chwilę faktycznie odpada.

Zainstalowałem wczoraj plugin.video.youtube-unofficial-6.8.9.beta3.zip i działa ok (choć są pewne małe problemy).

Czyli aby były aktualizację wersji unofficial testowej to muszę dodać repo
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
i z niego zainstalować konkretną wersje.
Odpowiedz
#55
(16-12-2020, 08:17 AM)azizi napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
i z niego zainstalować konkretną wersje.

Tak.
Odpowiedz
#56
Witam.

W ekranie akceptacji OAuth po wpisywaniu obu maili i kliknieciu przycisku "zapisz i kontynuuj" tak jak to jest powiedziane w poradniku dostaję komunikat "Podczas zapisywania aplikacji wystąpił błąd". Jakieś sugestie Panowie? Z góry dzieki.
Odpowiedz
REKLAMA:



#57
(18-12-2020, 09:49 AM)tomkin napisał(a): Witam.

W ekranie akceptacji OAuth po wpisywaniu obu maili i kliknieciu przycisku "zapisz i kontynuuj" tak jak to jest powiedziane w poradniku dostaję komunikat "Podczas zapisywania aplikacji wystąpił błąd". Jakieś sugestie Panowie? Z góry dzieki.
Sprawdź może w innej przeglądarce. Ja robiłem w chrome i błędów nie było (a robiłem wiele razy to samo).
Odpowiedz
#58
Może adblock przeszkadza?
Odpowiedz
#59
Witam.
Posiadał wtyczkę w wersji 6.8.9 i podczas uruchomienia mam komunikat: "Youtube Data API quota exceeded"

Ktoś miał podobny problem ?
Odpowiedz
#60
(16-01-2021, 12:57 PM)cocolino napisał(a): Witam.
Posiadał wtyczkę w wersji 6.8.9 i podczas uruchomienia mam komunikat: "Youtube Data API quota exceeded"

Ktoś miał podobny problem ?
zaloguj się z przeglądarki do tej strony co tworzyłeś klucze API - usuń cały projekt

Następnie stwórz nowy projekt i wygeneruj nowe klucze API, nie ma innego sposobu.

Google banuje te nasze projekty - w regulaminie mają coś o jakimś czasie po którym uznają projekt za porzucony.

Mi za pierwszym razem działało od lutego do października a później miałem "Youtube Data API quota exceeded"

Zrobiłem nowy projekt i na razie działa Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości