Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
YouTube - generowanie własnego klucza API
#71
ok , zainstalowalem nowe kodi od zera. nie dziala pilot , probowalem wszystkie pliki sterownikow [ teraz jest na liscie kilka do mojego modelu, kiedys chyba byl jeden], spasowalem , bo i tak uzywam tylko Kore pod androida
natomiast YT cos pozmienial na tej stronie do generowania api i przydatnosc poradnikow nieco spadla. macie link do jakiegos w pelni odpowiadajacego dzisiejszemu rozmieszczeniu przyciskow na stronie googla i w opcjach Tubed?
Odpowiedz
REKLAMA:



#72
(20-06-2021, 05:33 PM)pawel_p5 napisał(a): ok , zainstalowalem nowe kodi od zera. nie dziala pilot , probowalem wszystkie pliki sterownikow [ teraz jest na liscie kilka do mojego modelu, kiedys chyba byl jeden], spasowalem , bo i tak uzywam tylko Kore pod androida
Skoro działało wcześniej to i na nowym CE musi działać, ale to nie jest odpowiedni temat na to.

(20-06-2021, 05:33 PM)pawel_p5 napisał(a): natomiast YT cos pozmienial na tej stronie do generowania api i przydatnosc poradnikow nieco spadla. macie link do jakiegos w pelni odpowiadajacego dzisiejszemu rozmieszczeniu przyciskow na stronie googla i w opcjach Tubed?

Niby co się pozmieniało?
Przed chwilą sprawdziłem, robiłem wszystko od zera dokładnie z poradnikiem i wszystko jest tak jak było.
Na którym etapie utknąłeś?
Po drugie do "Tubed" nie trzeba generować klucza. Temat ten dotyczy normalnej wtyczki YouTube.
Odpowiedz
#73
no siedzialem nad tym wczoraj ze 3 godzinki i kombinowalem wszystkie poradniki ktore tylko mi wyszukiwarka znmalazla, zaczalem oczywiscie od poradnika ktory znalazlem na forum KWP , na koniec zadzialalo to: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.&list=PLaGh8Pwp8RvD22gbk7Ueg_F2bR7AaREfu&index=1

oczywiscie mowie o wtyczce Youtube, bo tubed nie dziala mi wcale
Odpowiedz
#74
Najlepiej śledzić wątek "Video Addons" na kodi.tv

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

jak któraś większa wtyczka wysiądzie to tam najszybciej ludzie piszą - teraz np piszą że "tubed" nie działa Big Grin 

google się bardzo stara od pewnego czasu żeby ubijać te nie autoryzowane apki/wtyczki...
Odpowiedz
#75
posiadam Raspberi pi 3 model B zainstalowałem i skonfigurowałem tą wtyczkę poprawnie, jednak gdy uruchamiam transmisje na żywo to po 10 sekundach się zawiesza i wraca do menu wyszukiwania, połączenie mam przewodowe, czy da się to jakoś naprawić?
Odpowiedz
#76
(03-07-2021, 09:31 PM)polako napisał(a): posiadam Raspberi pi 3 model B zainstalowałem i skonfigurowałem tą wtyczkę poprawnie, jednak gdy uruchamiam transmisje na żywo to po 10 sekundach się zawiesza i wraca do menu wyszukiwania, połączenie mam przewodowe, czy da się to jakoś naprawić?
Może spróbuj z wersja alpha wtyczki youtube...z tego co pamiętam to ze streemami live często takie problemy były
Odpowiedz
REKLAMA:



#77
Witam, po wygenerowaniu kluczy nie chce mi odtwarzać żadnego materiału "Youtube no sterams found", kodi matrix, wtyczka youtube 6.8.11. co mogę jeszcze zrobić ?
Odpowiedz
#78
(13-07-2021, 09:33 AM)jachu76 napisał(a): Witam, po wygenerowaniu kluczy nie chce mi odtwarzać żadnego materiału "Youtube no sterams found", kodi matrix, wtyczka youtube 6.8.11.  co mogę jeszcze zrobić ?

Zaktualizuj do najnowszej wersji 6.8.15

Podziękowali: jachu76
Odpowiedz
#79
Przeleciałem cały wątek i nic nie znalazłem. Zaistalowałem Dodatek Youtube, skonfigurowałem API, loguję się normalnie, widzę subskrybcje. Ale jak próbuję cokolwiek odtworzyć wywala błąd. Jest komunikat: "Nieudane odtwarzanie jednej lub więcej pozycji. Więcej informacji na ten temat w pliku dziennik zdarzeń" (w dzienniki pusto). RPI 4B, Kodi 18.7 Alpha. Instalacja dziś.
Czy ktoś zna rozwiązanie?[Obrazek: BjPrco0l.jpg]"
Odpowiedz
#80
Zrób aktualizację, albo poczekaj aż się sama pojawi
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.&pid=3056848#pid3056848
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości