Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
YouTube - generowanie własnego klucza API
#81
(27-08-2021, 03:35 PM)Tomek napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.&pid=3056848#pid3056848

Dzięki za sugestię. Fakt, po aktualizacji działa (wersja ...17). Ale musiałem poczekać, nie była dostępna od ręki na Leia.  Smile
Odpowiedz
REKLAMA:



#82
Ale w wątku miałeś linka do pobrania ręcznie

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#83
pomocy mam problem nie mogę wejść na tą ostatnią strone by podać klucze żadne ip moje nie działa.

pomocy mam problem nie mogę wejść na tą ostatnią strone by podać klucze żadne ip moje nie działa.
Odpowiedz
#84
Potwierdzam, ta strona nie działa... By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.-IP:50152/api
Odpowiedz
#85
(29-12-2021, 08:10 PM)r4dzio napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.-IP:50152/api
A macie włączone w Youtube addon USTAWIENIA/API/włącz stronę konfiguracji API ??

Bo przed chwilą sprawdziłem u siebie i można się tam dostać bez problemu
Odpowiedz
#86
Czasami warto restart box'a zrobić, jeśli jest wszystko włączone, a nie można się na nią dostać.
Odpowiedz
REKLAMA:



#87
(29-12-2021, 08:30 PM)azizi napisał(a): Czasami warto restart box'a zrobić, jeśli jest wszystko włączone, a nie można się na nią dostać.
Dzięki. Faktycznie restart pomógł.

Mam teraz z kolei inny problem. Jak chce się zalogować przez te dwukrotną aktywację na google.com/device to w Kodi wyskakuje mi błąd "Login exception:[401] invalid client". Jakieś pomysły?
Pozdrawiam
Odpowiedz
#88
Tu masz jakieś pomysły jak to rozwiązać
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.&page=153
Odpowiedz
#89
(30-12-2021, 06:30 AM)azizi napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.&page=153
Dzięki. Ogarnąłem. Wygenerowałem nowe klucze OAuth ponieważ poleciałem zgodnie z instrukcją a tam była za wzór "aplikacja komputerowa". Ja to na miboxie odpalam więc zrobiłem nowe klucze pod "telewizję" i te nowe klucze zadziałały.
Dzięki za pomoc Smile
Odpowiedz
#90
Wpisuje ten adres By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.-IP:50152/api i nie działa
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości