Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
YouTube - generowanie własnego klucza API
#91
(25-01-2022, 03:32 PM)Cicik napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.-IP:50152/api i nie działa
Spróbuj restart sprzętu i jeszcze raz wejść na ten adres. Zakładam że LOKALNE-IP wstawiasz IP Twojego sprzętu.
Odpowiedz
REKLAMA:



#92
wszystko zrobione ale... klikam Zaloguj, mam pierwszy kod, wpisuje na stronie i cacy. pokazuje sie drugi... i po wpisaniu klikam Dalej i mam jakis blad autoryzacji. wtyczka z api normalnie dziala ale nie jestem zalogowany bo przy drugim kodzie niestety wywala blad na stronie
Odpowiedz
#93
Wygenerowałem nowe klucze API. Po dwukrotnym zalogowaniu wszystko ok żadnych błędów nie ma. Jednak kiedy chce wybrać jakas pozycje we wtyczce yt wyskakuje " quotaExceeded: the request cannot be completed because you have exceeded you quota"
Odpowiedz
#94
Może to komuś pomoże w wypadku błędu "Login exception:[401] invalid client"...
Jeśli dodatek ma być zainstalowany na telewizorze Android TV, to przy tworzeniu klucza API należy wybrać nie "Aplikacja komputerowa" ale właśnie "Aplikacja telewizyjna" (lub jakoś podobnie...).
W przeciwnym wypadku wystąpi błąd "Login exception:[401] invalid client".

Podziękowali: jon1022
Odpowiedz
#95
Znalazłem odpowiedź na moje pytanie. Problemem jest brak limitu By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Jednak formularz o zwiększenie limitu to jakaś paranoja.
Wyjściem z sytuacji jest stworzenie nowego projektu plus nowe klucze.

Mój problem z restartowaniem kodi wciąż występuje podczas korzystania z youtube jak i podczas oglądania zwiastunów na skórce. Mam kodi 20 i sam nie wiem czy to jest problem ?
Odpowiedz
#96
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Dodam, że YouTube Vanced także mi padł, ale dla niego jest działająca alternatywa YouTube ReVanced 18.05.40
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#97
a ten revanced jest na kodi ? ryje po tej stronie i nie widze Sad
Odpowiedz
#98
(29-04-2023, 06:58 AM)pawel_p5 napisał(a): a ten revanced jest na kodi ? ryje po tej stronie i nie widze Sad
Nie nie ma revanced na kodi - revanced to apka na androida
W temacie wtyczki youtube do kodi próbują coś poprawić jakieś wersje alpha są ale oficjalna poprawka na razie nie wyszła...

Inna sprawa że nie wiadomo czy google znów tego nie uwali po kilku dniach bo chyba uwzieli się na alternatywne apki do youtuba Sad
Odpowiedz
#99
ech przypuszvzalem ze w koncu tak wyjdzie. szkoda ze nie ma wtyczki ktora wyswietlalaby reklamy. bo z dwoja złego lepsza taka niz zadna a wtedy może Google by nie wojowal Sad
Odpowiedz
Nie wiem jak u was, ale 7.0.2 alpha5 działa u mnie, wiadomo trzeba zmienić. Identyfikatory klienta OAuth 2.0 na TV i urządzenia z ograniczoną możliwością wpisywania. Ta wersja ma ograniczenie 720p, ale jest możliwość tego zmienienia na 1080p By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

@jon1022 "Inna sprawa że nie wiadomo czy google znów tego nie uwali po kilku dniach bo chyba uwzieli się na alternatywne apki do youtuba [Obrazek: sad.png]"  No nie wiem SmartTube nawet nie pierdnęło przy tych przepychankach, cały czas pracuje idealnie Wink
Pozdrawiam Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości