Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy box i sens
#1
Witam

Zastanawiam się czy nie zmienić  swojego Zoomtak t8v na coś nowszego, ale czy na pewno jest sens wydawać pieniądze. Najbardziej przeszkadza dla mnie cięcie telewizji televidenie od czasu do czasu, bo tak poza tym obecny box spełnia moje wymagania, tym bardziej że mam na nim zainstalowany coreelec. 
Z tym teleeevidenie jest tak, że naprawdę jest okres czasu że dobrze śmiga nie wiem od czego to zależy. 

Zoomtak T8V obecny box. 

Wymagania do nowego (ewentualnie) :
- MUSI być po prostu lepszy 
- płynny android i możliwość dogrania Coreelec 
- 2 USB przynajmniej 
- wyjście optyczne dźwięku 
- dobra karta sieciowa w środku
- pilot + sterowanie telefonem z yatse
Budżet? No nie wiem, dobrze by było nie więcej niż 300zl. Może tyle nie ma sensu wydawać (zoomtak kosztował kiedyś ponad 400zl). No i jestem otwarty na zakup z Chin ewentualnie. 

Porozmawiajmy...
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
(04-03-2020, 04:33 PM)adrt8v napisał(a): dobrze by było nie więcej niż 300zl. Może tyle nie ma sensu wydawać 

Pewnie że nie ma sensu, X96 MAX Plus 4GB/64GB Amlogic S905X3 Android 9, bardzo dobry stosunek jakości do ceny [Obrazek: e030.gif]

[Obrazek: ff0845ef-fe51-4b8f-a2c2-0dd917e6da7b.jpg]
Odpowiedz
#3
A jak z sensem jeśli chodzi o televidenie? Nowy box lepiej może przetwarzać dane i prędkość łącza? Co inni myślą szczególnie użytkownicy nowszych androidów i coreelec?

I jak podzespoły wyglądają w stosunku do zoomtak t8v?
Odpowiedz
#4
(04-03-2020, 05:48 PM)adrt8v napisał(a): Nowy box lepiej może przetwarzać dane i prędkość łącza? 

I jak podzespoły wyglądają w stosunku do zoomtak t8v?

Przepaść in plus [Obrazek: p010.gif]
Odpowiedz
#5
(04-03-2020, 07:12 PM)Łonogrzmot napisał(a):
(04-03-2020, 05:48 PM)adrt8v napisał(a): Nowy box lepiej może przetwarzać dane i prędkość łącza? 

I jak podzespoły wyglądają w stosunku do zoomtak t8v?

Przepaść in plus [Obrazek: p010.gif]

Mógłby ktoś wypisać te plusy? Pomijam liczby RAM i ROM bo to to wiem.
Odpowiedz
#6
a masz

+++++++++
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
(04-03-2020, 07:47 PM)adrt8v napisał(a): Mógłby ktoś wypisać te plusy? 

Nie przesadzaj, banalne porównanie podzespołów, wystarczy odrobina samodzielnej kreatywności [Obrazek: g045.gif]
Odpowiedz
#8
Macie rację...
Rozumiem, że X96 to najlepsza słuszna propozycja? Jeszcze nie zdecydowałem się na zmianę box bo mój potrafi namieszać.
Odpowiedz
#9
(04-03-2020, 08:13 PM)adrt8v napisał(a): Rozumiem, że X96 to najlepsza słuszna propozycja? 

Moim nieskromnym zdaniem, X96 MAX Plus 4GB/64GB Amlogic S905X3 Android 9, na płaszczyźnie jakość/cena raczej tak...przy dobrej okazji trafisz u Chińczyków, za grubo poniżej 200 złotych.
Odpowiedz
#10
@adrt8v

jakiś posiadacz może ci to sprawdzić czy przypadkiem producent nie przesadził z preękosciami zapisu i odczytu usb 3.0 i sd

nie jakimiś aplikacjami z wypasionymi zegarkami predkości tylko

to:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.=

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

reszta w tym X96 MAX Plus całkiem a nawet bdb wygląda , choc nie wyobrażam sobie teraz przejscia z atv na zwykłego androida
i machanie myszką po stole aby soś przełaczyć lub airmouse przed nosem z tym samym zamiarem

(jeżeli masz i opłacasz własne konta netflix,hbo i innene to nawet nie pchaj sie w niecertyfikowane boxy
coreelec? fajna sprawa i na ten moment jest mbebe, jest An.... który cos poprawi ale ten support dzis jest jutro go nie ma
a certyfikaty google nie wygasną ani certyfikaty osobne danych aplikacji)

osobiscie uwazam te sprzety certyfikowane są żałosne ale nie wiem czy czegos nie poszukam żeby mieć święty spokój
wtedy będzie można poświęcić te 100zł na jakiś śmieciowy box i zainstalować coreelec -tylko-.
Z innej strony zamiast boxa to w tych samych pieniądzach no może za 200zł rozjechany laptop przykleic za telewizorem i libreelec na 100% będzie płynniejszy na starym i3
niżeli coreelec na x3
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości