Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyłączanie się streamu po 30 minutach
#1
Drodzy forumowicze

Kodi Leia 18.5 / MXQ Pro +  Regularnie po ok. 30 minutach ogladając filmy na wtyczce onedrive wyłącza mi się każdy film. Myślałem, że to jest problem z onedrive ale wczoraj na jednej z wtyczek ogladajac mecz również po 30 minutach wyłączył mi się stream. Czyściłem cache, zmieniałem advancesettings ale problem dalej wystepuje. Na google już się tyle naczytałem, że w sumie nic konkretnego nie znalazłem.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Hej
Ja bym zaczą od sprawdzenia routera - tzn zajrzał w opcje może po prostu rozłącza ci internet co 30 minut?
Druga sprawa czy to się dzieje tylko w kodim, czy np jak oglądasz youtuba z orginalnej apki to też wywala po 30 minutach?
Odpowiedz
#3
Będę w domu i posprawdzam, wydaje mi się, że w aplikacji Smart You Tube nic nie wyłącza się i można długo oglądać. Dam znać, dzięki za zainteresowanie.
Odpowiedz
#4
Jeśli okaże się że w innych apkach poza kodim problem nie występuję - będziesz wiedział że to nie router sprawia problemy

Nie piszesz czy internet masz podłączony prze wifi czy przez kabel - często różne cuda dzieją się włąśnie przez wifi, miałem podobny problem z rozłączaniem w losowych momentach pomogło przeniesienie routera w inne miejsce.

Jeśli to nie ruter/wifi to wtedy przyjrzał bym się Kodiemu

- usunąc Kodi , restart boxa , ponowna instalacja z google play

na początek zainstalować jedną, dwie wtyczki dajmy na to youtuba i phantoma
i przetestować co się dzieje, czy nadal  zrywa streemy czy nie Smile
Odpowiedz
#5
Sorry za zawracanie głowy ale po kilkugodzinnych testach wracam do punktu wyjścia. Przerywanie filmów po 30 minutach występuje tylko i wyłącznie na KODI i tylko na wtyczce Onedrive. Konto mam 5TB zakupione taniutko na allegro, jest to konto dla firm. Jak ktoś miał taki problem to może niech tu napisze. Pozdrawiam
Odpowiedz
#6
To pisz do Autora tej wtyczki, skoro tylko z nią masz problem
Odpowiedz
REKLAMA:





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości