Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak wyrzucić kodi z akrualizacji google play.
#1
Używam wersji 16.1 na android, bo ta wersja dla mnie jest najlepsza. Jak pozbyć sie kodi na liście aplikacji do aktualizacji w google play? Tam usilnie namawiany jestem do aktualizacji, której nie chce.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Dlaczego najlepsza? Przecież najnowsza wersja jest po prostu najlepsza. Nie da się. Będziesz "namawiany" do aktualizacji, co najwyżej możesz usunąć automatyczną aktualizacje, ale to tyle.
Odpowiedz
#3
Dla mnie najlepsza jest 16.1 i tyle.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#4

  1. Otwórz aplikację Google Play i wyświetl nawigację opcji (trzy poziome kreski w górnym rogu). Wybierz Ustawienia.
  2. Wejdź w opcję Aktualizuj Aplikacje Automatycznie.
  3. Zobaczysz trzy opcje do wyboru – które możesz dowolnie zmieniać. ... 

W ustawieniach aplikacji wyłącz powiadomienia dla aplikacji Sklep Google Play, żadne "komunikaty" nie będą pojawiać...
Odpowiedz
#5
Ale chodzi o to by inne apki aktualizowały się automatycznie.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#6
Otwórz Google Play => rozwiń opcje => Moje gry i aplikacje => znajdź na liście Kodi => kliknij => po wejściu na Kodi, w prawym górnym rogu kliknij trzy pionowe kropeczki => tam odznacz pozycję "Autoaktualizacje"...
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Ale potem nie pytaj o pomoc na forum z niedziałającymi wtyczkami i dodatkami - nie ma wśród na archeologów i historyków. I zmień w opisie numer wersji na ten zabytek.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#8
Autoaktualizacje mam odznaczone. Mnie chodzi o to by kodi nie było na liście do aktualizacji.
Ja kodi używam tylko do oglądania seriali tvp. Najnowsza wersja nie odptaszkowuje obejrzanych odcinków. Starej wersji używam świadomie i do nikogo nie zamierzam mieć o nic pretensji.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#9
Z jakiej wtyczki oglądasz te seriale?
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#10
Tvp vod

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości