Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kodi Premium.
#11
No ciężko kupić coś czego nie ma. Ale podziel się wiedzą o co ci chodziło.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
Poprostu słyszałem że jest premium, i że można kupić od nijakiego adama tyle wiem
Odpowiedz
#13
To skoro wiesz że jest, że jest od Adama to bierz. Pewne źródło... Dostaniesz za kasę to co można mieć za darmo...
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#14
Oj @Tomek  włączyła Ci się akcja szyderca, czy wyczułeś krypto reklamę ? Wink  Zawsze czujny nasz strażnik teksasu Smile
I będę znowu ostrzeżenie. Tomek żarcik Wink
Odpowiedz
#15
Nie, po prostu to jest nasz Łukaszek (chyba?) którego już nie raz naprowadzaliśmy na buildy od ekipy PTW - ale on woli kombinować.
Natomiast - wszystkie płatne buildy nie mają w sobie nic takiego, czego nie można uzyskać samemu lub za pomocą buildów PTW + lista ewentualnie jakieś RD lub konta premium na tb7/cda/innych. Wyjdzie taniej, stabilniej i pewniej, a nie jak z użytkownikami MultimediaMaster było - zostali na lodzie z wykupionymi "pakietami pobrań".
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#16
Pamiętam Smile Dobrze mu z oczu patrzyło i może dlatego udało mu się tylu ludzi naciągnąć. Taki chudy miły i wydaje się być szczery i te poradniki
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
A pamiętasz Aliena taki prawie darknet ?
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Pozdrawiam Smile
Ps. P.Wiśnia swoją pracą pięknie przegonił takie projekty z Polskiej sceny Kodi. Stworzył CHERRY TV i do Niego dołączyli inni którzy chcieli dzielić się wiedzą bez ciśnienia na szekle. I o to mamy PTW Smile Najlepsze że mu to kiedyś odradzałem, bo po co, dla kogo i nie ma sensu starać się dla ludzi. I tak nie docenią i jeszcze dostaniesz opier... jak przestanie coś działać. Po czasie wiem że to On miał rację Wink
Tak mam 100 lat Sad
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
No Wiśnia to nawet przygarnął ludzi którzy mówili że buildy to zło...
A widziałeś że resorak znowu wypuścił builda Wink i kolejne repozytorium zbiorcze...
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości