Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem Netflix na kodi
#1
Witam od wczoraj mam problem z odtwarzaniem filmów z Netflixa. Wyskakuje komunikat Request failed validation during key exchange
Ma ktoś podobny problem? Z góry dziękuję za pomoc
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Sprzęt, wersja androida?
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
Odpowiedz
#4
Przepisz numer ESN z orginalnej aplikacji netflixa na swoim urządzeniu do ustawień wtyczki Netflix w Kodim.
Zamknij Kodi i uruchom ponownie urządzenie - podobno to pomaga przy tym błędzie.

Napisz czy zadziałało Smile
Odpowiedz
#5
Witam podłącze się pod ten temat też komunikat Request failed validation during key exchange zamieniłem ESN jak kolega proponował lecz nadal nic i wyskakuje teraz entity used incorrect entity authentication data type.
Sprzęt to T95 android 10 ,kodi 18.5.Jak ktoś mi pomoże to będę wdzięczny,to jest mój pierwszy tv box dla córki na tv
(nie ma smart tv) i taki kupiłem. Ze sklepu play nic nie działa NC GO,HBO GO,Netflix w Kodi wgrałem HBO,NC GO i działają
do szczęścia brak mi Netflixa.
Odpowiedz
#6
Witaj

Przepisywanie numeru ESN działa na urządzeniach z certyfikacją DRM na których działa poprawnie orginalna apka Netflix.

Nie wiem czy w ogóle jest szansa na tym twoim boxie na Netflixa - moż ejakaś apka tabletowa max 480p.
Do tego widzę że jest to urządzenie na procesorze  Allwinner - czyli nie zainstalujesz na tym coreelec na którym netflix działa w 720p przez wtyczkę.

Zdecydowanie lepiej było zainwestować w Miboxa, albo w Amazonowego Fire tv Sticka Sad
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
(17-02-2020, 11:47 AM)ajam8 napisał(a): Netflix w Kodi

Wtyczka Netflixa w Kodi, w najnowszej wersji 0.16.4 z repozytorium CastagnaIT [Obrazek: a040.gif]

Wyżej wskazana wtyczka, na "byle " BOX-ie, działa bez najmniejszego problemu [Obrazek: k045.gif]


[Obrazek: 76ce1348c5bf4ae7.jpg]
Odpowiedz
#8
Właśnie tę wtyczkę instalowałem wszystko ok do czasu jak jak chcę wyświetlić film wywala błąd request failed... Co do sprzętu to jest mój pierwszy czytałem gdzieś o Mi bo ach i też miały problem z netflixem. Bardziej obawiałem się o hbo a tu bez niespodzianki. Jak ktoś ma jeszcze jakiś pomysł to czekam.
Odpowiedz
#9
Odpowiedz
#10
Więc tak po 1. Kodi miałem fabryczne 18.1 i na nim wcześniej instalowałem nc go,hbo go,netflix tylko zdołałem uruchomić nc go.2.Teraz mam kodi 18.5 ściągnięte z google play i na nim uruchomiłem nc go i hbo go bez netflixa.3.Wszystko instalowałem z waszych wskazówek pobrałem też oficjalne żródło wtyczki ustawienia takie jak na zdjęciu wyżej i nadal nic ten sam komunikat(request failed..).4.Próbowałem też wgrać tę apk-ę netfliksa lecz nie chce się zaistalować(próbowałem też inne).5.Moje przemyślenia są takie że mam szrot to widzę problemem może być to że jest na Androidzie 10.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości