Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TVP VOD
#11
Próbowałeś wtyczkę TVP Strefa Abo?
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
Mam ten sam problem, próbowałem obie wtyczki od mbebe

Część materiałów premium działa na jednej, a na drugiej nie. Najlepsze, że w drugą stronę również Big Grin tzn na TVP vod premium film się uruchamia, a na TVP strefa ABO piszę, że materiał jest dla premium i się nie uruchamia Smile

Dodatkowo napisałem w shoutbox problem z jakością materiałów, ostatnio mam problem z wymuszeniem jakości FHD, i leci materiał w kiepskiej jakości, zmiana na ręcznie wymusiła wybór, ale ostatnio mimo ustawionego ręcznie nie wyskakuje okno tylko od razu puszcza z kiepską jakością film. Ustawienie jakości FHD również nie pomaga. Czasem ten sam odcinek uruchomi się super w FHD, a czasem cały czas kiepska jakość, chodzi o ten sam odcinek.
Odpowiedz
#13
we wtyczce sd-xbmc to działa, nie pamietam tylko ale chyba z jakościa jest to samo,


a nie sprawdzilem tez bida z nedza, jeszcze mi boxa zawiesza, kurde 360p brawo TVP
▂▃▅▇█▓▒░۩۞۩ -=# N.I.X.S #=- ۩۞۩░▒▓█▇▅▃▂
"wiem, wiem że gdzieś istnieje idealny świat gdzie ktoś czyta posty a nie tylko zadaje pytania"
Odpowiedz
#14
No brakuje jeszcze kanałów live, super by było, gdyby mbebe poprawił i dodał nowe opcje Smile
Odpowiedz
#15
tvp chyba od wczoraj nie działa wszystko z data 22.05 i to nawet przez vod w przeglądarce
▂▃▅▇█▓▒░۩۞۩ -=# N.I.X.S #=- ۩۞۩░▒▓█▇▅▃▂
"wiem, wiem że gdzieś istnieje idealny świat gdzie ktoś czyta posty a nie tylko zadaje pytania"
Odpowiedz
#16
w wtyczce TVP strefa ABO nie ma opcji zmiany jakości, ale z kilku filmów, seriali które włączyłem to wszystkie uruchomiły się w FHD, problem za to mam inny, komunikat niepoprawne dane logowania, sprawdzałem kilka razy, są oki.
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
Ja też mam problm pługiem TVP abo od mebe dane logowania są prawidłowe a ciągle wyskakuje błędne dane logowania wie ktoś może w czym problm bardzo proszę o pomoc
Odpowiedz
#18
(13-02-2021, 02:16 PM)grand24 napisał(a): TVP abo od mebe dane logowania są prawidłowe a ciągle wyskakuje błędne dane logowania

Gdzie błąd? jaki błąd? może to tylko wielbłąd?

Wtyczka TVP.pl 2.2.44 oraz wtyczka TVP strefa abo 1.7, z wyżej wymienionego kultowego repozytorium, po wpisaniu stosownych danych, kliknięciu OK...jest okay, żadnych komunikatów, wszystkie materiały odtwarzają się jak złoto.


[Obrazek: 5H17Pqxl.jpg]


[Obrazek: GC86b54l.jpg]
Odpowiedz
#19
No a u mnie wyskakuje błąd logowania mimo że na stronie internetowej loguje się bez problemu zainstaluje wtczkie Jesze raz w takim razie
Odpowiedz
#20
(13-02-2021, 05:25 PM)grand24 napisał(a): zainstaluje wtczkie Jesze raz w takim razie

Dlaczego wtyczkę, skoro posiadasz oficjalny dostęp do strefy ABO z tytułu opłacanego abonamentu RTV, lub wykupionego dostępu subskrypcyjnego, to oryginalna aplikacja TVP VOD z Google Play [Obrazek: a035.gif]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości