Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z wyszukiwaniem zrodel exodus redux
#1
Witam. Byłem zmuszony do reinstalacji systemu WIN10, a co za tym idzie równiez KODI. Zrobilem wczesniej kopie BACKUP kodi za pomaca narzedzia EZ Maintenance. Po przywroceniu wszystko dziala elegancko oprocz wyszukiwania zrodel do filmow we wtyczce exodus redux. Dochodze do momentu kiedy otwiera sie okienko z wyszukiwaniem zrodel, pasek postepu dochodzi do pewnego momentu i sie zatrzymuje. Najciekawsze ze w tej samej wtyczce zrodla seriali wyszukuje normalnie. Wyszukiwanie Filmow wwe wtyczce FanFilm działa normalnie. Tego backupu uzywalem juz wczesniej i dzialalo normalnie. Ktos miał podobny problem ?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Pewnie będzie w logach błedów o tym ale zamiast tej wtyczki sprawdź venom lub scrubs. Tam powinno być więcej źródeł.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
(18-01-2020, 01:30 PM)mjw napisał(a): Pewnie będzie w logach błedów o tym ale zamiast tej wtyczki sprawdź venom lub scrubs. Tam powinno być więcej źródeł.

Mam zainstalowany scrubs ale tam nie ma zrodel z torrentow.

Odistalowalem kodi i zainstalowalem ponownie. Odinstalowalem wtyczke exodus redux i ponownie zainstalowalem. Nic nie pomaga. Gdzie ja moge znalezc te logi ?


EDIT Znalazlem opcje torrentow w scrubs. Moge tez polaczyc z alldebird. Zrodla filmow wyszukuje normalnie. Exodus idzie w odstawke. Dzieki za pomoc :-)
Odpowiedz
#4
Celem rozwiązania pierwotnego problemu. W exodus w źródłach wyłącz ALLUCXYZ
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#5
(18-01-2020, 05:12 PM)Tomek napisał(a): Celem rozwiązania pierwotnego problemu. W exodus w źródłach wyłącz ALLUCXYZ

Dzięki, pomogło ! Pół dnia z tym walczyłem :-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości