Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Listy filmów IMDB
#1
Witam. Jakis czas temu znalazlem gdzies na forach listy filmów z iIMBD ułozone tematycznie. Np 100 filmow ktore powinienes obejerzec, lista filmów ktorych akcja dzieje sie w miescie itp We wtyczce exodus lub scrubs lub fanfilm itp w ustawieniach konta IMDB w polu nazwa uzytkownika wpisywalo sie jakies cyfry i mialo sie dostep do kilkudziesieciu takich list. Ja po reinstalacji KODI utracilem ustawienia i  nie pamietam tych cyfr, i nie moge odnalezc tego watku na ktorym to znalazlem. Czy ktos wie o co mi chodzi i moze pomóc ?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
To chyba najlepszy użytkownik z dużą kolekcją list
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Słyszałem też że w ff ma się pojawić opcja dodawania pojedynczych list...
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#3
Odpowiedz
#4
Skoro korzystasz, czy sądzisz że do Fanfilm możnaby dodać na wzór scrubs pojedyncze listy? Może developerzy FanFilm wyraża chęci, jak ktokolwiek będzie zainteresowany...
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#5
(19-01-2020, 04:21 PM)Tomek napisał(a): Skoro korzystasz, czy sądzisz że do Fanfilm możnaby dodać na wzór scrubs pojedyncze listy? Może developerzy FanFilm wyraża chęci, jak ktokolwiek będzie zainteresowany...

Jasne ze powinna byc mozliwosc dodawania list. W FF bardzo czesto korzystam z listy filmów według lat. Ja uzywam FF ze wzgledu na polskie zródła. W połaczeniu z róznymi listami byłaby bajka :-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości