Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2020 słuszność wyboru
#11
Zaczekam na więcej recenzji Ugoosa AM6 PLUS, to chyba będzie mój wybór
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
(23-01-2020, 09:08 AM)Zwyczajny napisał(a): Zaczekam na więcej recenzji Ugoosa AM6 PLUS, to chyba będzie mój wybór

Postanowiłem kupić Vontar X3 4/128 s905x3 za 43,5$, dam znać jak doleci, na razie siedzi na ready 4 dispatch.
Odpowiedz
#13
Uzywalem Raspberry 3. Niestety okazała się nieporozumieniem. Moim zdaniem poza wielka spolecznoscia, Malinka jest przereklamowana. Kwestia zresztą gustu. Przymierzam się do ODROID-N2, o wiele większe możliwości. Może chodzić pod Androidem 9, Ubuntu 18 czy pod CoreELEC. By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#14
Sprzęt fajny... szkoda tylko że mają tak kosztowną dostawę z 65$ robi się około 100$ przy dostawie do polski.
A po drugie producent daje na ten sprzęt  aż 4 tygodnie gwarancji Big Grin  co też skłania do ponownego przemyślenia zakupu.
Odpowiedz
#15
Odroid na papierze super, ludzie tez zadowoleni ale kilka osób wlasnie mialo problem w tym jeden z programistów czy nawet dwoch coreelec bo padły porty hdmi i producent ma ich w dupiu.

Z tych mocniejszych to Beelink gt king u mnie dziala wysmienicie Wink
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#16
A co polecacie najtańszego do oglądania NETFLIXa FHD jako wymóg konieczny?
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
(23-02-2020, 10:34 PM)dziubson napisał(a): do oglądania NETFLIXa FHD jako wymóg konieczny


[Obrazek: 9422ada40246c27f.jpg]
Odpowiedz
#18
Używam Odroida N2 od września i póki co działa i problemów z HDMI nie miałem. Kupiłem w Korei, niestety dopiero potem doczytałem o tej nieszczęsnej gwarancji i przypadkach uszkodzenia HDMI. Jeśli miałbym kupować teraz to koniecznie kupiłbym z polskiej dystrybucji i problem gwarancji byłby rozwiązany, bo sprzedawcę obowiązuje rękojmia jak się nie mylę.
Pudełko jest super i jestem z niego bardzo zadowolony. Tak więc polecam, ale nie kupował bym u wschodnich przyjaciół.
Odpowiedz
#19
(24-02-2020, 07:22 AM)Łonogrzmot napisał(a):
(23-02-2020, 10:34 PM)dziubson napisał(a): do oglądania NETFLIXa FHD jako wymóg konieczny


[Obrazek: 9422ada40246c27f.jpg]

Innych opcji nie ma? W sensie, żeby pogodzić Netflix FHD i jednak jakiś proc pod linuksa?
Odpowiedz
#20
box z s922x i coreelec ciągnie netflixa w 1080p
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości