Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Transpeed A95X F3 4/32GB $31.20
#21
Libreelec robią pod Amlogic jak najbardziej....

Tyle że w porównaniu do coreelec są daleko  w tyle, np wogóle nie ma aktualnie wersji z kodi 18.5 - jest tylko testowa z kodi 19 alpha
19 nie bardzo nadaje się do codziennego użytku nie działa na niej większość wtyczek...
Odpowiedz
REKLAMA:



#22
Wydawalo mi się, ze pisali ze nie będą już dalej wspierac amlogic nawet byla jakas burza na coreelec o tym.

Od kiedy zaczalem uzywac CE nie sprawdzam co tam w LE Wink
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#23
Z tego co pamiętam ekipa od Libreelec chce wspierać tylko te sprzęty które są bezpośrednio wspierane w karnelu Linuxa - bez stosowania specjalnych sztuczek typu używanie fragmentów kodu nie open surce i specjalnych zabiegów dla każdego producenta.
A że ze sterownikami open surce do amlogic,rokchip itp jest słabo, bo firmy te nie kwapią się do udostępniania swojego kodu to wygląda to jak wygląda.

Z tego powodu część ekipy libreelec stworzyła fork pod postacią coreelec w którym skupiają się na amlogic, bez oglądania się na to czy 100% kodu jest opensurce czy nie Big Grin
Odpowiedz
#24
Dzieki za odp. Zaraz zamawiam boxa :]
Odpowiedz
#25
@DenDy z dzisiejszym nightly dodali sterowniki i wifi działa w tym wynalazku Big Grin
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#26
Pozytywne zaskoczenie, oby częściej Tongue
Odpowiedz
REKLAMA:



#27
(02-02-2020, 01:06 PM)mjw napisał(a): Wydawalo mi się, ze pisali ze nie będą już dalej wspierac amlogic nawet byla jakas burza na coreelec o tym.

Od kiedy zaczalem uzywac CE nie sprawdzam co tam w LE Wink

ja wyczytałem że robią przerwe z v18 i dopiero bedzie support dla 19
Odpowiedz
#28
(22-02-2020, 08:46 AM)mjw napisał(a): @DenDy z dzisiejszym nightly dodali sterowniki i wifi działa w tym wynalazku Big Grin

Z dzisiejszym nightly też w Magicsee N5Plus powrócił sterownik bluetooth, który kilka tygodni wcześniej znikł...
Odpowiedz
#29
Poradziliscie sobie z wylaczeniem podswietlenia podczas czuwania? Nie moge nigdzie znalezc ustawienia dotyczacego ledow podczas czuwania :/
Odpowiedz
#30
4 śrubki ukryte pod gumowymi stopkami i 3 odlutowane kabelki skutecznie wyłączyły podświetlenie. Tongue
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości