Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak pobrać film
#41
U mnie patent wyglada tak ze mam kodi postawiine na telefonie huawei p8 lite, chcialem puścic fil np na ekran rzutnika lub tv ale niestety kabel mhl nie jest kompatybilny z tym telefonem. Stad ten watek bo chcialem sciągać filmy na kartę Sd a potem oglądać na tv podlączajax pena normalnie po usb do tv. Teoche na okolo ale dla moich potrzeb (bo nie mam czasu ogladac filmow) dwa na miesiac mozna tak ogarnąć
Odpowiedz
REKLAMA:



#42
Jeśli ściągniesz do pamięci wewnętrznej to później jakimś menedżerem plików możesz przenieść na kartę pamięci.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#43
A powiedzcie mi jakie jest jeszcze wykorzystanie boxu w praktyce?
Odpowiedz
#44
(28-01-2020, 06:08 PM)fantomek napisał(a): A powiedzcie mi jakie jest jeszcze wykorzystanie boxu w praktyce?

Można sobie na niego popatrzeć, w razie chwilowego braku innego obiektu w zasięgu wzroku, w ramach wolnych mocy przerobowych kurz pościerać z obudowy, są nawet modele pozwalające na wyświetlaczu sprawdzić aktualny czas, umożliwiają także w niewielkim stopniu zniwelować wolną powierzchnię danego mebla, nie znajdują zastosowania jako podstawka pod kwiatki, z definicji są to urządzenia gdzie niewskazany jest kontakt z szeroko rozumianą wilgocią, a zwłaszcza w postaci cieczy...
Odpowiedz
#45
(28-01-2020, 06:39 PM)Łonogrzmot napisał(a):
(28-01-2020, 06:08 PM)fantomek napisał(a): A powiedzcie mi jakie jest jeszcze wykorzystanie boxu w praktyce?

Można sobie na niego popatrzeć, w razie chwilowego braku innego obiektu w zasięgu wzroku, w ramach wolnych mocy przerobowych kurz pościerać z obudowy, są nawet modele pozwalające na wyświetlaczu sprawdzić aktualny czas, umożliwiają także w niewielkim stopniu zniwelować wolną powierzchnię danego mebla, nie znajdują zastosowania jako podstawka pod kwiatki, z definicji są to urządzenia gdzie niewskazany jest kontakt z szeroko rozumianą wilgocią, a zwłaszcza w postaci cieczy...

@Łonogrzmot Ty Świnio haha Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości