Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak pobrać film
#21
Ale masz pewność że film się pobrał w całości?
Rozumiem że ilość wolnego miejsca w urządzeniu ci się zmniejszyła po tym ściągnięciu?

Bo to że zrobiło folder o nazwie filmu to nie znaczy że go pobrało w całości.
Odpowiedz
REKLAMA:



#22
Pobralo go w calosci wskazalem sciezke gdzie jest. Nie wiem czy miejsce sie zmienilo nie moge go zlokalizowac gdzie kest fizycznie. Macie pomysl?
Odpowiedz
#23
Utwórz foldery:

/storage/emulated/0/Download/filmy
/storage/emulated/0/Download/seriale

Popraw ścieżki w konfiguracji programu.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Zobacz ile masz miejsca zajętego i dostępnego w MB i procentach - patrz obrazek poniżej.


By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Pobierz inny film.
Sprawdź czy zmieniła się ilość miejsca...

A może masz za mało miejsca na zapisanie pliku...
Odpowiedz
#24
Kolego co pisal,ze mu zapisuje pokaz jaka ścieżke ustawiasz i jak to konfigurujesz bo mnie trafi zaraz...
Odpowiedz
#25
Niestety to samo.Wyskakuje komunikat ze pobrano z sukcesem. Wchodze w magazine patrzę i pojnosv wolnego miejsca na karcie taka sama jak przed pobieraniem. Ścieżki pobrania ustawione na źródło karty Sd. Miejsca wystarczająco bo 6gb a film ma 2gb. Zastanawiajace jest tez to ze pojawia sie komunikat ze pobrano tylko tego brak/ nie widać
Odpowiedz
#26
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#27
Tomek zrobilem jak pisalem wklejam kod


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#28
Miałeś wkleić tu linka  nie zrzut ekranu - ciężko ci przepisać te pare literek? eh... By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
2020-01-28 10:19:07.753 T:1297   DEBUG: /storage/E0AA-07E2/Kobiety mafii 2 (2019)/Kobiety mafii 2 (2019).mp4 download complete


Pobrało.
Nie widać żeby było coś nie tak, nie ma też żadnej informacji o wykasowaniu plików...

Wcześniej pojawia się owszem błąd:
2020-01-28 09:06:02.798 T:1266   ERROR: Create - Error creating /storage/E0AA-07E2/Kobiety mafii 2 (2019)


Ale podejrzewam że to dlatego że już wcześniej próbowałeś pobrać ten film i ten katalog jest utworzony w systemie.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#29
Tomek widze ze nie rozumiesz probkemu mam ustawione sciezki zapisu pobranego filmu na karte sd załączam fotke widac ze bylo przed pobieraniem 6.9gb wolnego i po pobranu tego filmu ktory ma 2.2gb jest tyle samo. Co wiecej jak wchodze menadzerem plików w żrodlo wskazane do zapisu tj na karte sd fizycznie brak pliku z filmem mpeg

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#30
Ja rozumiem twój problem - tylko pokazałem że wtyczka pobiera prawidłowo. Na 99% jest to problem z androidem i przyznawaniem praw do zapisu w samym androidzie. Niestety - nie używam kodi pod tym systemem żeby wskazać dokłądnie, ale kojarzę że gdzieś to trzeba było ustawić w opcjach ustawień kodi.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości