Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Box CoreElec / Netflix
#1
Witam,
Szukam w miarę taniego boxa (najlepiej do ok. 150zł) na którym zainstaluję Coreelec (chcę IPTV Archive Client, a on jest dostępny tylko na Coreelec?), zadziała netflix w 720p i będzie chodził płynnie.
Dlaczego tani? miałem coś z Chin za ok. 50GBP ale się zepsuło i wyrzuciłem 50GBP do śmieci.. Następnie używałem Rpi którą wygrzebałem gdzieś z szuflady ale przestało się odpalać i szkoda mi kolejnego dnia na zabawę z tym.
 Najchętniej kupiłbym coś z normalnej dystrybucji w UK (tutaj mieszkam), ale że pewnie nie znajdę nic sensownego to szukam czegoś taniego dostępnego na ebay'u
Z góry dzięki za pomoc
Pozdrawiam
Lukasz
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
(03-02-2020, 06:17 AM)lukas.85@yahoo.com napisał(a): (chcę IPTV Archive Client, a on jest dostępny tylko na Coreelec?)

Z tego co widziałem to w kodi archiwum będzie w normalnym IPTV Simple Client, więc pewnie na andku też będzie...
A boxa? Dowolnego s905x2 - spełni twoje wymagania.
Ale pamiętaj żeby łączyć kablem lub adapterem wifi - te wbudowane w boxy wifi są słabiutkie...
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#3
(03-02-2020, 06:49 AM)Tomek napisał(a):
(03-02-2020, 06:17 AM)lukas.85@yahoo.com napisał(a): (chcę IPTV Archive Client, a on jest dostępny tylko na Coreelec?)

Z tego co widziałem to w kodi archiwum będzie w normalnym IPTV Simple Client, więc pewnie na andku też będzie...
A boxa? Dowolnego s905x2 - spełni twoje wymagania.
Ale pamiętaj żeby łączyć kablem lub adapterem wifi - te wbudowane w boxy wifi są słabiutkie...

Możesz podać przykład takiego adaptera?
Odpowiedz
#4
Jest na forum gdzieś - ja nie używam - mam kabel pociągnięty do boxa...
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#5
Odpowiedz
#6
(04-02-2020, 05:52 AM)lukas.85@yahoo.com napisał(a): Jak sprawdzić czy np. ten: 
N5 TV Box 4K Android 7.1
ma S905x2 (jak w tytule i na grafice) czy S905x (jak w opisie aukcji)? 

Ma S905X, ale to bez znaczenia, absolutnie go nie kupuj...chcesz tanio i płynnie, to niech już będzie jakiś BOX z S905X2, co najmniej 4GB/32GB, koniecznie z Android 9  [Obrazek: r010.gif]
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
(04-02-2020, 07:09 AM)Łonogrzmot napisał(a):
(04-02-2020, 05:52 AM)lukas.85@yahoo.com napisał(a): Jak sprawdzić czy np. ten: 
N5 TV Box 4K Android 7.1
ma S905x2 (jak w tytule i na grafice) czy S905x (jak w opisie aukcji)? 

Ma S905X, ale to bez znaczenia, absolutnie go nie kupuj...chcesz tanio i płynnie, to niech już będzie jakiś BOX z S905X2, co najmniej 4GB/32GB, koniecznie z Android 9  [Obrazek: r010.gif]

czyli te z 2GB będą wyraźnie słabsze? Tomek napisał że wystarczy dowolny z S905X2... faktycznie przy 4GB chodzi to płynniej?  jaką różnicę zrobi mi wersja androida jeśli i tak mam zamiar wgrać Coreelec?
Odpowiedz
#8
Przy coreelec nie ma znaczenia tak naprawdę czy masz 2GB czy 4 GB - coreelec zajmuje ok. 500MB, więc zostaje dość sporo jak na jego potrzeby i na potrzeby kodi.
A Łonogrzmot nie lubi po prostu coreelec i uważa je za system dla masochistów. Dlatego zwraca uwagę na Androida. Wierz mi - na 3 ostatnich boxach nawet nie widziałem Android abo od razu szedł Coreelec w pamięć.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#9
(05-02-2020, 06:09 AM)lukas.85@yahoo.com napisał(a): jaką różnicę zrobi mi wersja androida jeśli i tak mam zamiar wgrać Coreelec?

Zaprawdę powiadam Ci, nie znasz dnia ani godziny, kiedy może być Android, w jak najnowszej wersji potrzebny [Obrazek: e020.gif]


Tomek napisał(a):dla masochistów

Masochistą  trzeba być, aby w dzisiejszych realiach, przy takim wyborze, niskich cenach, nie kupić BOX-a mimo wszystko, tak na wszelki  z Androidem 9 [Obrazek: k045.gif]
Odpowiedz
#10
(05-02-2020, 07:01 AM)Łonogrzmot napisał(a):
(05-02-2020, 06:09 AM)lukas.85@yahoo.com napisał(a): jaką różnicę zrobi mi wersja androida jeśli i tak mam zamiar wgrać Coreelec?

Zaprawdę powiadam Ci, nie znasz dnia ani godziny, kiedy może być Android, w jak najnowszej wersji potrzebny [Obrazek: e020.gif]


Tomek napisał(a):dla masochistów

Masochistą  trzeba być, aby w dzisiejszych realiach, przy takim wyborze, niskich cenach, nie kupić BOX-a mimo wszystko, tak na wszelki  z Androidem 9 [Obrazek: k045.gif]

... wypadek to ksiądz jajka nosi  Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości