Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kodi + zalukaj - brak logowania
#1
Witam,

Od dzisiaj na kodi na smartphonie i na RPI4 nie mogę się zalogować do ZALUKAJ z mbebe. W ustawieniach jest "brak dostępnych kategorii" - nie mogę ustawić loginu i hasła. Bratu też nie działa. Cóż począć?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
czyżby zrobili jakąś aktualizacje i dodali ustawienia z K-19 czy używacie z bratem K-19?

jak wejdziesz w ustawienia dodatku Zalukaj masz z lewej strony na dole w rogu opcje do kliknięcia

* Podstawowy

* Standardowy
* Zaawansowany
* Expercki

kliknij i ustaw sobie jeden z tych poniżej Podstawowy i się zaloguj na spokojnie
Odpowiedz
#3
Dzięki Już do tego doszedłem, że zmieniło się na podstawowy, wyczyściło mi dane logowania. K-19 znaczy kodi 19? Używamy 18.5 leia.
Wpisałem dane logowania poprawne, nadal wyskakuje błąd logowania, captcha się nie pokazuje.
Log Viewera mam, ale jeszcze nie wiem jak to wkleić tutaj, chyba zdjęcie zrobię...

Pokazuje ERROR: Exception thrown

ogólnie to problem z plugin.video.zalukajcom/main.py no i pojawia się w kodzie pythona login()... getlogin itp
Odpowiedz
#4
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Podziękowali: darjoz
Odpowiedz
#5
Thumbs Up 
Jako początkujący nie wiedziałem o takich info na github i już wiem Smile Dzięki
Odpowiedz
#6
Prośba - Łopato logicznie, bo też mi wywala błąd przy logowaniu. Przestawiać Kodu na podstawowy? Nie mam wtedy jak wpisać login i hasło. Czy aktualizację po prostu zainstalować - wtedy to się samo aktualizuje czy trzeba jakichś moich działań? Z góry dzięki za pomoc.

Mam wersję 2.3.1 i nie działa. ... Hmmm... Ktoś coś poradzi?
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Przestaw na wyzsze niz podstawowy - np. standardowy, zaawansowany. Wtedy bedziesz mogl wpisac dane. Wtedy sprawdz.
Odpowiedz
#8
Po przestawieniu - wpisuję hasło login i błąd

Różnica (może przyczyną) teraz nie wyskakuje mi okienko do wpisania kodu captcha - co wcześniej (przed problemami) było regułą.

Problem rozwiązany. Działa - co mnie niezmiernie cieszy. Przestawiłem na expert i pod hasłem przestawiłem na zapamiętanie (lub nie pamiętanie, sam nie wiem w sumie) hasła. Po tym wyskoczyła możliwość wpisania captcha i logowanie udane.
Dzięki za pomoc. Problem rozwiązany.
Odpowiedz
#9
Witam jestem piszę poraz pierwszy. Jestem totalnym laikiem. Dlatego bardzo proszę o pomoc i zrozumienie️. Internetowa tv.   na TvBoxie  działała bez zarzutu od poniedziałku czy wtorku zaczęły się problemy. Kiedy chciałam uruchomić internetową w ogóle nie było wtyczki. Po zainstalowaniu ponownie nie mogę się zalogować, wyskakuje błąd. Nie znam się kompletnie na tym ale zauważyłam, że przy logowaniu nie ma wszystkich znaków min. @ i gdy wpisuje e-mail przy pomocy mikrofonu nie wyskakuje okienko do wpisania kodu z obrazka 
Zmieniałam ustawienia, szukałam błędu w dzienniku i nic nie ma.
Odpowiedz
#10
na 99% przeskoczyło ci na kodi 19
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości