Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SmartTubeNext - YT z adblockiem
#41
Na wersji 14.20 działa bez problemu. Z aktualizacjami to prawda - jest ich mniej. Z drugiej strony te codziennie wyskakujące okienko już mnie irytowało. :-)
Odpowiedz
REKLAMA:



#42
To prawda. Nie martwi mnie brak aktualizacji, bo były natrętne tylko złe działanie. Chyba trzeba przeinstalować

Edit.
Jechałem na becie. Wrzuciłem tą wersję co podałeś stabilną i działa elegancko.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#43
Udało się może komuś podmienić apkę youtube na SmartTubeNext ? Ciekawe czy nie dałoby się zmienić tak ustawień pliku żeby przystawka myślała że jest to prawdziwy yt dzięki czemu mógłbym odpalać yt z dedykowanego przycisku na pilocie, oraz przesyłać obraz też od razu na smarttubenext. moja przystawka to play tv 2
Odpowiedz
#44
(16-03-2022, 09:46 AM)FixThen napisał(a): Udało się może komuś podmienić apkę youtube na SmartTubeNext  ? Ciekawe czy nie dałoby się zmienić tak ustawień pliku żeby przystawka myślała że jest to prawdziwy yt dzięki czemu mógłbym odpalać yt z dedykowanego przycisku na pilocie, oraz przesyłać obraz też od razu na smarttubenext. moja przystawka to play tv 2

Zainstaluj sobie apkę Button Mapper. Będziesz wtedy mógł ustawić tak, żeby dowolny (w tym ten dedykowany yt) przycisk odpalał wybraną apkę.
Pozwala również na ustawienie akcji po podwójnym albo długim naciśnięciu przycisku.
Działa to dużo prosciej niż zmiana ustawień pliku.
Odpowiedz
#45
(16-03-2022, 06:00 PM)Artek610 napisał(a):
(16-03-2022, 09:46 AM)FixThen napisał(a): Udało się może komuś podmienić apkę youtube na SmartTubeNext  ? Ciekawe czy nie dałoby się zmienić tak ustawień pliku żeby przystawka myślała że jest to prawdziwy yt dzięki czemu mógłbym odpalać yt z dedykowanego przycisku na pilocie, oraz przesyłać obraz też od razu na smarttubenext. moja przystawka to play tv 2

Zainstaluj sobie apkę Button Mapper. Będziesz wtedy mógł ustawić tak, żeby dowolny (w tym ten dedykowany yt) przycisk odpalał wybraną apkę.
Pozwala również na ustawienie akcji po podwójnym albo długim naciśnięciu przycisku.
Działa to dużo prosciej niż zmiana ustawień pliku.

Właśnie chodzi o to że tych przycisków button mapper nie potrafi zmienić
Odpowiedz
#46
Cześć,

Czy mógłbym uzyskać intrukcję krok po kroku instalacji aplikacji - SmartTubeNext na Telewizorze Sony Android TV? Nie wiem jak mam się za to zabrać.

Pozdrawiam.
Odpowiedz
REKLAMA:



#47
(03-12-2022, 03:03 PM)jp44 napisał(a): Cześć,

Czy mógłbym uzyskać intrukcję krok po kroku instalacji aplikacji - SmartTubeNext  na Telewizorze Sony Android TV? Nie wiem jak mam się za to zabrać.

Pozdrawiam.
sciagasz aplikacje na pc, przerzucasz na pendrive, pendrive do tv podlaczasz wyszukujesz aplikacji np w total comander i instalujesz
Odpowiedz
#48
Zainstaluj aplikację Downloader ze sklepu google i wpisz kod: 79015
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości