Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SmartTubeNext - YT z adblockiem
#31
Dzięki za apke mistrzu, ale dalej u mnie coś nie trybi. Wybieram ikonke i cast urządzenia, ale dalej pojawia się problem i nie łączy.

Odłączyłem box od kabla. Przy samym wifi podobny problem.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
REKLAMA:



#32
Czy w SmartTubeNext można przetłumaczyć napisy, bo w smart youtube TV 6.17.724 jest tylko opcja wyboru wyświetlenia napisów bez ich tłumaczenia?
Odpowiedz
#33
(17-01-2021, 08:55 AM)biceps napisał(a): można przetłumaczyć napisy,
jest tylko opcja wyboru wyświetlenia napisów bez ich tłumaczenia?

Moja wiedza na płaszczyźnie funkcjonowania/wyboru/dostępności napisów w poszczególnych materiałach YouTube, na urządzeniach Android nie sięga tak daleko, co to za magiczna sztuczka?
Odpowiedz
#34
Mam pytanie odnośnie smarttube next. Wyszukuje jakiś tytuł, ale wyniki pokazują się jak wciśnie się podpowiedzi, ale bywa tak, że podpowiedzi nie ma takiej jakiej się oczekuje i wtedy nie wiem jak dany tytuł wyszukać.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#35
(31-01-2021, 07:20 PM)adrt8v napisał(a): podpowiedzi nie ma takiej jakiej się oczekuje i wtedy nie wiem jak dany tytuł wyszukać.

Wpisując jego pełną nazwę w oknie wyszukiwarki [Obrazek: a035.gif]
Odpowiedz
#36
(31-01-2021, 07:28 PM)Łonogrzmot napisał(a):
(31-01-2021, 07:20 PM)adrt8v napisał(a): podpowiedzi nie ma takiej jakiej się oczekuje i wtedy nie wiem jak dany tytuł wyszukać.

Wpisując jego pełną nazwę w oknie wyszukiwarki [Obrazek: a035.gif]

Oczywista oczywistość, ale nie zawsze się wyniki pokazują. W wyszukiwarce jest fraza, a niżej pusto nawet po zatwierdzeniu przyciskiem ok lub szukaj.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
REKLAMA:



#37
(31-01-2021, 07:43 PM)adrt8v napisał(a): nie zawsze się wyniki pokazują. 

Z moje strony zero odniesienia, korzystam tylko z ostatniej wersji Smart YouTube TV, złego słowa nie napiszę, więc [Obrazek: g075.gif]
Odpowiedz
#38
(21-11-2020, 07:41 PM)Łonogrzmot napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować....działa poprawnie na 100%, nie zezwalaj/nie rób aktualizacji/upgrade!
Dzięki
Odpowiedz
#39
Korzystam ze SmartYoutube TV i już długi czas na xiaomi tv box, dostrzegłem dwa problemy, które prawdopodobnie zmuszą mnie do powrotu do zwykłego yt"
- brak wyszukiwania głosowego (w innych apkach działa a w Smart yt TV po popstu nie ma takiej opcji)
- podczas próby castowania z telefonu nie pojawia się w wyszukanych urządzeniach smart youtube tv. Pojawia się z tv i xiaomi box (jak wybiorę xiaomi to film odpala się w standardowej apce yt, która została de facto wyłączona )
Próbowałem ręcznie na apce w telefonie dodać kod z smart youtube tv i owszem wtedy to działa, ale po wyjściu z apki smart youtube tv i ponownej próbie castowania filmu z androida znowu brak opcji smart yt tv...
ktoś coś?
Odpowiedz
#40
Działa u Was ta aplikacja a dokładniej logowanie do własnego profilu? U mnie niby pamięta jaki login, ale po wejściu w listy czy subskrybcje nic nie widać i prosi o logowanie. Inne pytanie jeszcze - kiedyś aktualizacje praktycznie co drugi dzień, nagle się skończyły?
# Kodi rządzi #
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości