Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pierwszy box budżet 300zl
#21
Odpowiedz
REKLAMA:



#22
Moja odpowiedź dotyczyła tylko Netflixa

Podziękowali: dziubson
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#23
Tak, wiem ale dlatego właśnie pytam który box będzie dobry "do wszystkiego"
Odpowiedz
#24
(28-02-2020, 10:44 AM)dziubson napisał(a):
(27-02-2020, 05:34 PM)coolbooy napisał(a): Jeżeli masz NC+GO i chcesz mieć NETFLIX w HD to tylko mi box s ok 250 zł.
Mam i polecam maleństwo firmy xiaomi z certyfikowanym NETFLIX.
Oczywiście nie możesz zainstalować na nim CoreELEC bo to nie ten procesor.

Doradziłem członkowi rodziny nowego boxa, którego producent dał D(&y i przestał wspierać i netflix się wywala.
Chcąc być honorowy i chce kupić i zamienić się. TVBOX będzie używany tylko do oglądania netflixa i jakiś gier retro, TV tez jest tylko FULLHD wiec ta rozdziałką mi starczy.

Podsumowując aby nie generował sobie kosztów kupuje i instaluje z poradnika z forum system CoreELEC  i netfllix będzie mi hulał z rodzielczością 1080p, tak?

Widzisz  doradziłeś coś i przestało działać. Problemem CoreElec jest to że w każdej chwili też może przestać działać. I co wtedy?
Kolejne urządzenie? Na twoim miejscu kupiłbym coś z certyfikacją googla i miał święty spokój. Jeśli priorytetem jest Netflix to albo jakiś Fire Stick, albo MI box 4k / Mi box S, Sagem DIW362 - z allegro (ale to wolne strasznie jest), lub szybszy kstb6077 od T-mobile. Działa netflix i masz kupę emulatorów starych konsol telewizyjnych. Jak koniecznie chcesz coś na 905x2 to poczekaj na nowego boxa od c+. Tylko nie wiem za jakie pieniądze będzie na wolnym rynku chodził.

Podziękowali: dziubson
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości