Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IPTV Recorder - nie nagrywa
#21
@coolbooy uparty jesteś ale niepotrzebnie. Zapomnij o nagrywaniu z NC+GO bo się nie da. Pomyśl o IPTV.
@Jaca on próbuje nagrywać z stream zakodowany DRM więc nic mu to nie da...
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#22
(17-02-2020, 07:24 PM)Jaca napisał(a): ta aplikacja wymago dokladnie skorygowanego czsu ,jeżeli przestawiłes czas w pvr to powinieneś w ustawieniach telewizja wyczyscic wszystko i czekać az ponownie zaladuje listę i date dla recordera, wiele list nie pozwala na nagrywanie..

skoro masz listę to dla czego nie użyjesz pvr next lub tvheadent , 1 jest banalnie prosty i nie bedziesz czekał na załoadowanie się list do Wielkanocy jak to jest w tvheadent

Coreelec , Libreelec instalacja Docker
Android : Musisz to odpalić na windows lub linux (tvheadent tylko linux)

Jaca dziękuję bardzo za pomoc.
Prawda jest taka, że to co próbuję zrobić z IPTV Record to dlatego ze była instrukcja i była to pierwsza rzecz na jaką się natknąłem odnośnie nagrywania. Moim podstawowym celem było nagrania NC+ GO ale dowiedziałem się że tego nie da się zrobić ze względu na sposób kodowania inputstream. Dlatego podszedłem do tego problemu czysto ambicjonalnie dlatego postawienie wszystkiego od podstaw aby wyeliminować wszystko co mogłem zrobić źle.
Przed każdą próbą czekam, aż lista się całkowicie załaduje a w ustawieniach PVR IPTV Simple Client nie mam przesunięcia czasowego bo mieszkam w PL. EPG na kanałach odpowiada temu co faktycznie jest w TV.
Z postów na kodi angielskim gdzie jest wątek poświęcony IPTV Record wiele osób nie może nic nagrać na Android TV xiaomi mi box s. Dlatego fajnie byłoby znaleźć rozwiązanie w czym tkwi problem. Na razie wolałbym uniknąć rootowania urządzenia.

(17-02-2020, 07:45 PM)mjw napisał(a): @coolbooy uparty jesteś ale niepotrzebnie. Zapomnij o nagrywaniu z NC+GO bo się nie da. Pomyśl o IPTV.
@Jaca on próbuje nagrywać z stream zakodowany DRM więc nic mu to nie da...

mjw 
Jak widzisz porzuciłem nagrywania CANAL+ na rzecz POLSAT MUSIC HD czy POLSAT NEWS.
Ale i tak nic się nie nagrywa i to jest problemem.

mjw
Czy twój mi box jest zrootowany ?

Kolega Jaca pisze o problemie z czasem.
Może faktycznie ustawienie PVR IPTV Simple Client i przesunięcie EPG ma znaczenie ?
Odpowiedz
#23
no tak, posprzątane............
może nie lubi ten box formatu .ts przestaw na .mkv
ale to bardziej w celach usuniecia kolejnego przypuszczalnego błedu (o ile nie robisz tego nagrywania z żadnego dodatku tylko z listy m3u)
Odpowiedz
#24
(17-02-2020, 07:56 PM)Jaca napisał(a): no tak, posprzątane............

Kolego Jaca,
mjw niepotrzebnie wprowadza cię w błąd.
Ja nie robię prób na NC+ GO tylko na POLSAT NEWS z darmowego EPG z poradnika.

A problem to może Android 9 i jego ograniczenia.

(17-02-2020, 07:56 PM)Jaca napisał(a): no tak, posprzątane............
może nie lubi ten box formatu .ts przestaw na .mkv
ale to bardziej w celach usuniecia kolejnego przypuszczalnego błedu (o ile nie robisz tego nagrywania z żadnego dodatku tylko z listy m3u)

Tak z listy darmowej m3u z poradnika.
W który miejscu w IPTV Recorder jest zmiana na mkv i czy nie będzie problemu z ffmpeg ?
Odpowiedz
#25
Nie uzywałem tego od dawna w ustawieniach ale nie pamiętam w krórej sekcji zobaczysz wpis ts

nikt nikogo nie wprowadza w błąd robiłeś to na róznych listach włacznie z wp chyba o ile pamiętam

ale tak na serio jak masz listy m3u to odstaw ten recorder i nie zawracaj sobie głowy, użyj pvr next lub tvheadend
Odpowiedz
#26
(17-02-2020, 08:08 PM)Jaca napisał(a): Nie uzywałem tego od dawna w ustawieniach ale nie pamiętam w krórej sekcji zle zobaczysz wpis ts

nikt nikogo nie wprowadza w błąd robiłeś to na róznych listach włacznie z wp chyba o ile pamiętam

ale tak na serio jak masz listy m3u to odstaw ten recorder i nie zawracaj sobie głowy next lun tvheadend

jobs and rules
ffmpeg file extension (ts is recommended) zmieniłem na mkv - i ciągle to samo.

wp to był początek mojej braku wiedzy, choć jak widać nie wiele więcej wiem w tej kwestii.
Odpowiedz
REKLAMA:



#27
musisz zmienic podejście i zapomnić o tym addonie pvr recording





By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.  By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#28
Odpowiedz
#29
różne platformy:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

WIN. Portable pobieraj wersje v5.xxx
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Uruchamiasz NextPVRServer.exe

w adresie przegladarki wpisujesz By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.      lub + /index.html

Login: admin
Hasło: password

w ustawieniach nie zapomnij zmienic pinu jest potrzebny do dodatku w kodi 0000 chyba jest po uruchomieniu

Wtyczki dostępne są na każda platforme kodi (addon serwer coreelec i chyba libreelec reszta platform chyba nie posiada nie wiem jak OSX
NA WINDOWS MASZ PORTABLE + instalator podobny do kodi ale nie polecam go uzywac, na linux pare linijek do wpisanie w konsoli w 1 linku masz wszystko włacznie z komendami dla docker i linux ,na docker jak sie zdecydujesz dla coreelec i libreelec daj znac podeśle komendy z dostepem do folderu domowego )

poogladaj filmiki :

co do list m3u to nie kazda pozwala na nagrywanie i ogladanie w jednym czasie więc szukaj takich które nie sa blokowane

Vectra czy oni nie maja przypadkiem tunerów z nagrywaniem

udanej zabawy
Odpowiedz
#30
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości