Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wtyczki nie wyszukuja i nie czytają żródeł
#1
Witam.
Ostatnio mam problem ze skonfigurowaniem Kodi. Mam dwa urządzenia. Pierwsze to RPI 3 z zainstalowanym OSMC z wtyczkami FanFilm, Venom, Exodus Redux i wszystkie one poprawnie działają. Drugie to Mecool M8S pro L i ostatnio na nowo wgrałem Kodi i zainstalowałem te same wtyczki co na RPI (Malinka) i okazuje się, że te zainstalowane wtyczki albo słabo wyszukują źródła lub wcale, a jak już znajdują źródła to ich nie czytają. Mam zainstalowany najnowszy ResolverUrl . Parę razy powtarzałem stawianie Kodi od nowa oraz wgrywanie tych wtyczek i zawsze to samo. Raz nawet spróbowałem z CherryTV od PWT i też kicha. Przewertowałem porady w necie i nie znalazłem rozwiązania problemu. Natomiast OSMC na Malince z wtyczkami, jak opisałem, ładnie działa. Fakt jest taki, że wtyczki na Malince wgrałem kilka miesięcy temu i bez żadnego kombinowania ze Scraperami, czy ResolverUrl. Może teraz wtyczki mają jakieś ograniczenia? Proszę o pomoc. Z góry dziękuję
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Podaj przykład filmu/serialu który Ci nie wyszukuje i nie odpala FanFilm. Sprawdzimy jak to u mnie. Jeśli coś więcej nie tak będzie to trzeba zajrzeć w logi błędów.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
(18-02-2020, 12:37 PM)mjw napisał(a): Podaj przykład filmu/serialu który Ci nie wyszukuje i nie odpala FanFilm. Sprawdzimy jak to u mnie. Jeśli coś więcej nie tak będzie to trzeba zajrzeć w logi błędów.

Dzięki za odzew. Ta kwestia nie dotyczy tylko FanFilm, ale i Venom, Scrubs v2, czy Exodus Redux. Ale np. FanFilm nie odpala seriali "Blindspot" (Mapa Zbrodni), "Pod powierzchnią" i np. filmu "Stars War. The Rise of Skywalker". Podaje te pozycje, ponieważ moje drugie urządzenie (Malina z OSMC) te filmy, czy seriale odpala.
Wspomniałeś o logach błędów. Nigdy się tym nie zajmowałem, a co to jest i gdzie je mogę znaleźć? Nie jestem zbytnio zaawansowany, przepraszam.
Odpowiedz
#4
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. - uzyskanie logów kodi
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#5
Odpowiedz
#6
Wtyczki znajdują film, ale z wczytaniem filmu z jakiegokolwiek źródła jesteś problem. Wina źródeł? Nic nie naprawie?
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
(25-03-2020, 06:40 PM)adrt8v napisał(a): Nic nie naprawie?

Nooooo, nic nie naprawisz [Obrazek: a050.gif]
Odpowiedz
#8
@adrt8v załóż nowy temat, dołącz kompletną informacje jaka wtyczka jaki materiał, najlepiej wraz z logami.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#9
@mjw nic sensacyjnego, FanFilm na źródłach CDA, FILMWEBBOOSTER tylko się "ślizga", a nie odtwarza, nie ma co brać do głowy [Obrazek: k045.gif]

Do naocznego sprawdzenia, przykładowo na pozycji "Obcy: Przymierze" (2017) [Obrazek: g0241.gif]
Odpowiedz
#10
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.  nowe kodowanie linków cda, ale praca wre Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości