Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
libreelec na ROCKpro64 problem z HBO pluginem
#1
Witam
plugin HBO nie działał gdyż instalacja plugina "inputstream.adaptive" w kółko się wykłada z błędami:


Cytat:2020-02-18 18:28:59.049 T:3705664384   ERROR: Could not find suitable input format: x-directory/normal
2020-02-18 18:29:01.554 T:3607151488   ERROR: Previous line repeats 3 times.
2020-02-18 18:29:01.554 T:3607151488   ERROR: GetDirectory - Error getting zip://special%3a%2f%2fhome%2faddons%2fpackages%2finputstream.adaptive-2.4.2.1.zip/
2020-02-18 18:29:01.554 T:3607151488   ERROR: CAddonInstallJob[inputstream.adaptive]: invalid package special://home/addons/packages/inputstream.adaptive-2.4.2.1.zip

Znalazłem ten plugin w postaci pliku .zip, wrzucilem go lokalnie na Libreelec i zainstalowalem go z zip'a (bezproblemowo), wtyczka HBO zaczęła działać.
Czy ktoś spotkał się z problemem instalacji tego plugina zgodnie z instrukcją podaną na Kodiwpigulce.pl?

btw. pliki do instalacji z .zip'a brałem stąd:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
i pewnie to to samo:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Czy z innego repo można instalować ten plugin? Bo w repo.kodiwpigulce.pl go nie znalazlem.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Nie ma inputstream w repo LibreELEC?
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
Witaj

Wtyczka "inputstream.adaptive" jest częścią Kodi i generalnie nie słyszałem żeby trzeba ją było doinstalowywać ręcznie, powinna być dostępna od razu.

Jak by co to chyba najlepiej pobrać zip z githuba autora:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#4
Jest w Libreelec we wtyczkach strumieniowych opcjonalnie do zainstalowania, jednak za każdym razem przy próbie instalacji wywala się (nie udało się zainstalować i błąd w logu kodi widać jak załączyłem w pierwszym poście).
Dlatego musiałem ją zainstalować z pliku inputstream.adaptive-2.4.2.1.zip (którego nazwę widziałęm w logu nieudanej instalacji)

@By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. - szukałem na tej stronie najpierw jednak nigdzie tam nie mogłem znaleźć takich .zip plików do ściągnięcia

(dodam jeszcze, że inne wtyczki instalują się bez problemu, także HBO z repo.kodiwpigulce.pl)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości